Karta za BF3

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by NAILS, Nov 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Igram i ja na 64x AA, sta sad.
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    A zasto imate toliku potrebu iznositi stvari iz privatnih diskusija u javnost, pa jeli to fer, mislim da se stim krsi glavno a nepisano pravilo foruma, meni jednako nekom cinkanju djecijem, zasto mislite da je nama zanimljivo sta je neko vama rekao na PM, da je zanimljivo nebi bilo te opcije!
    Fakat niste nikome zanimljivi i modercijo hallali na offtopic-u!!!
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Idi sine spavaj,nije ti dobro.. :smt005

    Npr kada si htio da prodas onu X58-UD7 za 50KM ja sam je mogao kupiti ali nisam htio,umjesto toga odgovorio sam te od prodaje i da pokusas da da je popravis ili da trazis neku zamjenu tamo gdje je kupljena,sto si na kraju i ucinio..

    I sada si ti odjednom najpametniji na forumu,valjda se i to moze upgradeovati.. :lol: :lol: :lol:

    Nije to nikakvo cinkanje,ovo je cisto onako da se zna kakav je neko "expert" u stvarnosti a kakav na forumu..
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Na tome ti hvala i cijenim to, ali mi idu na zivce neke stvari. No hard feelings druze.
    Ja sam za grafe govorio sa argumentima, dok si ti valjao pricu iz glave. Heaven nije najbolji test za stabilnost. Ni 3D Mark11 nije nesh posebno. Bolan ja nekad dnevno odvrtim 3d mark11 i Vantage po pedeset-sedamdeset puta tako da znam sa pricam sto se tice stabilnosti grafickih.
    A, eto svakako ce se sve ovi brisat na kraju.
     
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nek si nam rekao cemu ti sluzi masina, ja sam mislio da se i igras nekada :smt005

    Da ne bude cisti off, pokrenuo sam SP sa masinom iz potpisa, ide glatko, nista posebno nisam podesavao nego kako je igra postavila. Nisam "brojao" slicice ali nije ni bilo potrebe jer glatko ide.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nemojte ključati temu, samo je preimenujte u ROFLMAO part II :lol:
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma nemam ni jedne igre instalirane, znaci masina sluzi samo za bench i handbrake.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Mislim da treba part III. :mrgreen:
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Fix'd that for you :lol: :lol: :lol:
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jesi namazan zoi. :mrgreen:
     
  11. GW

    GW Moderator

    3 milje skršio na konfiguraciju da bencha. Da ovo prebacim u roflmao, mislim da bi tema eksplodirala. Probrani smajli > :smt082
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ipak je skrsio lovu da radi ono sto ON voli a ne oni sto bi mi zeljeli.Mislim da stvarno nije umjesno da komentarisemo ovakve stvari.

    Ljudi kupe sportski auto od pola mila pa ga voze 20ak nedelja u godini jer ostalih 32ije pada kisa. Jel i njih treba ismijavati?
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Auto se kupi da se voza, kompjuter se ne kupuje da se bencha :lol:
     
  14. GW

    GW Moderator

    Ti ljudi su barem kupili taj auto od svojih para. Seni starci kupe računar, da bi on pisao po forumu neke "veteranske" priče i savjete. A prije 2 godine čuo za grafičke kartice i procesore. :smt003

    I kako ne ismijavati to?

    Ja sam probao, ali nisam uspio. :mrgreen:
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ljudi kupe avion pa ga drze u hangaru. Misli malo. Radim ono sto volim, nije mi bitno svidja li se to tebi, nekom drugom ili petom, desetom.
     
  16. GW

    GW Moderator

    I ja volim nasmijati se na sve ovo. Šta fali tome? :D
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma jasta, koliko skupih auta upravo kupe starci, odakle nekom pare ko ide na fakultet da da 120 milja za Porsche. Misli malo.
    Ovo je samo comp, sta da fakt imam vise godina pa imam automobil pa furam tuning i te stvari koje su visestruko skuplje, ja mislim da bi me upucali neki ovde.
    Sta hocu da kazem je da ohladis GW, ok je da se zezamo s vremena na vrijeme, ali na svakoj temi, to mi vec pocinje ici na zivce. No hard feelings.
     
  18. GW

    GW Moderator

    Pa da se baviš nečim što se može pohvaliti, ja bi prvi rekao "bravo Sena, postigao si nešto u životu". Ovako...teško. :)
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Bit ce i toga, mlad sam jos. Ovako trosim slobodno vrijeme, barem se ne drogiram i ne tucem po gradu.
     
  20. GW

    GW Moderator

    To je vidiš pohvalno.
    I ne moraš mi PM-ove slati. Pustiću te na miru. :D
    GW out.
     
Thread Status:
Not open for further replies.