Karta za BF3

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by NAILS, Nov 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa ove teme koje su na prvi pogled loše za trolanja, gdje moderacija puno ne obraca paznju su ustvari najbolje za trolanja :smt003
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Garant igr'o prolaz na Bosnu :mrgreen:
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ok sve, nije neki "worry". Samo jos da vidim sta BF3 ima da kaže kada je stavim kod sebe a ti zovi u petak prije dolaska da ti kazem gdje stati.
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    @nails

    jesi li dobio odgovor od iplaya za 6770 kako mu ide na bf3?
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma kakav iplay,nije bio na forumu dvije sedmice.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Kao sto Dino kaze, nije jos bio na forumu. Ako se ne varam, ganjas istu grafu pa ako se javi, javim i ja tebi.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    A i ko nam garantuje da iPlay igra BF3 online!
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li se uspjela kupiti ta grafička karta za famozni Battlefield 3 nakon 10 stranica? Prestao pratit na 3 stranici, sad ušao da vidim čemu 10 strana, kontam još tri člana foruma odlučila kupit kartu, kad jest vraga :lol:
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Haha.. dobar. Treba leci u petak. Bi'ce u vijestima.
     
  10. Amal

    Amal Novi član

    @Nails

    budi bez brige, javit cu ti na vrijeme.. Ma ic ce bf3 fino, vidjet ces..

    Ma kakve vijest ic ce to direktno kod Bakira odma objava za 60min, ocekuj u petak reportere.. :)
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ta Palit GTX 560 Ti je fkt dobar deal za te pare (413KM)..

    Ista je kao Sonic verzija tj PCB koja je custom a ne referentna, razlika je u Cooler-u i klokovima..

    Brza je od GTX 470, HD6870, u rangu sa HD5870 (15% sporja od GTX 480/570)..

    Malo trosi i malo grije sto je plus (ocekuj oko 20% overkloka na stock voltazi)..

    Ne podrzava podesavanje voltaze kroz Afterburner,navodno moguce je podesiti voltazu GPU-a kroz sam nVidia driver..

    [​IMG]
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja nesh gledam i kontam ko da se avion kupuje. :mrgreen:
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jel kupljena?
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Hehe.. dans se iscekuje.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nemaš tu šta previše brinuti nails.

    eno na youtube-u gledam dosta likova bez problema igra bf3 čak i na 6670 sa ddr5 memom na oko 50fps.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Naletio sam i ja na komentare gdje kaze d super ide 5770 na HD rez ...nego, karta je stigla ali imama probleme sa driverima. Stalno ovo:

    [​IMG]

    Znam da trebam instalirati novi OS ali prije nego sto sve uradim, cisto da je probal ali drivere nikaka oda instaliram. Iz safe mod-a podje i negdje na pocetku isnatalcije izbaci slican error. Zna li neko sta bi moglo biti.. .tri puta vec skidam drivere ali nsita. Ove zadnje 285.62..

    (naravno.. hvala svima na preporukama, posebno Dini ..samo eto, bas se zabavi oko ovoga a ne ide...)
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Obriši stare drajvere sa driversweeper iz safe moda obavezno pa onda te nvidia drivere. Obrati pozornost da li si skinuo odgovarajuće drivere, da nisi za neku drugu seriju?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Pokusao iz safemoda ali zakucaovao driver s. ...sada nekako prodje ali i dalje problem. Cak i sa windows update-om.. odnosno, kada sam windows pokusa:

    http://pokit.org/get/fc2313a50717aee092 ... 9d08be.jpg

    Odoh probati ponovo iz safe moda.. bas je cuadn error. Evo sta skidam:

    [​IMG]
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne mozes instalirati drivere u Safe modu..

    U safe modu samo cistis ostatke starih drivera..

    Znaci prvo deinstaliras stare drivere.

    Onda reboot u Safe mode i sa Driver Sweeper ocistis ostatke drivera i restartujes sistem

    Ponovo boot normalno u OS i instaliras nove drivere..
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Driver sweeper zakucava u safe modu. A u deviice manager uradim uninstal ?? Stoji dosley pod zutim kvadraticem.. radio sam tako uninstal prije instalacije ali nije bilo razlike. Pokusam sad' sa driver s. opet .. pa javim...
     
Thread Status:
Not open for further replies.