Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Mislim da su vam veće kvote u Premier kladionici. Ako ništa, makar dobiješ tiket kako treba, u boji, fancy izgleda :)
     
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Čudi me Alibegoviću da igraš na oba tiketa isti par, al što se tiče Osasune i ja bi keca tu igro.
    Nedade se hebiga. :(
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Rijetko mi se to desi, ali tu noc prosto Osasuna je bila jedina sigurica na ponudi. :|
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da malo ozivim temu. :)

    [​IMG]
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    De i nama pokoji hint :wink: , pa da i mi postavljamo ovakve slike :D
     
  6. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ovaj tiket na marku je momački.
    Zabraniće ti Alibegoviću da se kladiš u Bugojnu. :lol:
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Haha, rado bi vam nesto napisao, ali to su vecinom tiketi na brzinu sasvim slucajno kad se ide na kaficu. Nikakva razrada sa ponudom po pola sata, ono za tablom cisto tako.
     
  8. stripiii

    stripiii Aktivista

  9. Esh

    Esh HWB

    Vecina vas je pogresno protumacila ovaj thread koji nije namijenjen postanju dobitnih listica nego eventualnoj raspravi o dobrim parovima i kombinacijama.
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Stvar je u tome što u prvom postu stoji:
    Naravno da sam i ja uvijek za tip-ove. :)
     
  11. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Nije mi se dalo sinoć. :mrgreen: Danas ponovo u napad.

    [​IMG]
     
  12. Loki

    Loki Komšija

    Hajde nek neko kome ovo dobro ide stavi koji fin "sedmični" listić. Ono po jedan "siguran" par za svaki dan ili nešto slično. Nek je kvota 15 meni je ok. :)
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Slazem se :)
     
  14. POTPISUJEM!!!! a jos bi bolje bilo vikendni kad bi uslikao pa postavio,da se i mi malo ''oparimo''
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Sportasi, sto se to ne javljate, niste valjda svi ostalih kratkih rukava ove sedmice?:)
     
  16. vjerovatno :D :D kao i ja.

    ja sam pao na 3 listica...

    2 na favoritima,bayern,arsenal,barca....svi su ovo profulali ja mislim i 1 listic u LP ,real me zezno...mislio sam da ce makar remi moci izvuci......sve u svemu.....15 km sam u manjku....

    NARAVOUCENIJE: nesh se ''oparit'' na kladionici.........
     
  17. EVO MOJ PRIJEDLOG AKO KO HOCE,,,,

    hertha-borrusia 1
    paris sg-nancy 1
    everton-wba 1
    valencia-valladolid 1
    arsenal-fulham 1 dakle ove kvote su izmedju 1,50 -1,80 i na petaka solidan dobitak

    ako ko hoce moze i ove zicere ubaciti pa uplatiti na 1km(ovo govorim za one koji odigraju cisto da bi se uz pracenje na teletextu mogla i tekma pogledati :D )...znaci:

    chelsea-wigan 1
    espanyol-real madrid 2 (odlicna kvota) al je sumnjiv
    juventus-napoli 1 (isto odlicna kvota)

    uslovno receno ZICERI :D
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Hajde neka još neko predloži neke dobre parove. Mogu i ovi sa jačom kvotom ako je neko namirisao nešto.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sturm - Kapfenberg__1
    Karnten - Mattersburg__1(X)
    Borac - Zrinjski__1(X)
    Lokomotiv - Spartak__1
    Hertha - Borussia M.__1
    Aris - Thrasivoulos__1
    Lugano - Thun__1
    Roda JC - De Graafschap__1

    Ako promasite ne krivite mene :mrgreen:

    edit: Posto se u Bugarskoj šteli više nego kod nas ovaj cetvrti par izgleda necete naci ni u jednoj ponudi :D
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Evo nekih za koje mislim da su veoma blizu, da ne pišem onih bizarnih ''100%''.

    Dortmund - Hoffenheim - Oba tima daju gol, kvota 1.5. Obje ekipa igraju otvoreno a Hoffenheim u gostima dosta zabija ali dosta i prima.

    Hertha - M'gladbach - Nema se mnogo toga objašnjavati, Hertha kod kuće igra dobro a ganjaju vrh tabele. Po meni siguran par. 1,45

    Everton - WBA - čisti kec. Everton ne smije kiksati pogotovo jer se radi o prvoj utakmici ovog kola (13:45) a to kod engleza ima posebnu vrijednost. 1.55

    Arsenal - Fulham - 1, Orilo gorilo, Arsenal mora dobiti. 1.45

    Chelsea - Wigan 1 - Veoma fine šanse bez obzira na statistiku. 1.35

    Ukupna kvota je negdje oko 6.5. Ja ću uložiti 10 km pa valjda će biti.