Ko je taj Slavoljub?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by GV, Aug 25, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kenci

    kenci Aktivista

    ma nije covjek kriv sto je srpsko sarajevo..
    samo mi krivo.. zato sto je srpsko sarajevo...
    sarajevo je sarajevo..
    trebaju svi gradovi da ostanu kakvi i jesu.. i kakvi su prije bili
    a ne volim ni ja politiku..
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    U Bosni niko ne voli politiku a svi se bave njom.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    ja sam uvijek govorio da uvoz mozemo prestici izvozom samo ako pocnemo politicare izvozit 8)
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja sam uvijek govorio da nam je narod pametniji nebi nikad uvozili vodu i čips.
    Pazite malo, narod glasa ne političari
     
  5. kenci

    kenci Aktivista

    exman..

    narod glasa..
    al koliko se njihovo vazi :)
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Toliko da ti politicari pobjeđuju na izborima, dakle vazi itekako...
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pa kenci sto ti pitas za bosnu , vama je u danskoj lijepo :D al vjerujem da bi se volio vratit....

    mah kakva politika ba ljudi, nema politike u bosni, u bosni ima kradje poreza a ne politike i nema nikakvih politicira nego lopova , razmislite malo, dje nestaju toliki porez, carine , i ostala sranja, pa ljudi nemaju penzija.......

    uh sorry skreno ja sa teme, slavoljub sucks :D :mrgreen:
     
  8. Spider

    Spider Aktivista

    Ako niste kupovali najbolje tisu :wink: .Ja sam kod njega kupio ovu EpoX 8RDA+,dobar cikac,sve je ok a po nizoj cijeni :wink: .
    A dobro opet je bolje u nekoj firmi al ko voli nek izvoli !!!!
     
  9. GV

    GV Komšija

    Ovaj forum se pretvorio u sarajevo-x.com. Ja sam samo htio da saznam ko je taj S. i učinilo mi se da ima povoljne cijene. Ne bi bilo loše zatvoriti ovu temu ako se i dalje ovako nastavi sa politikom!
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja ne kažem da su političari pametni ( a jebi ga otkud im pare!? ) samo kažem da narod malo pripazi, ima na sceni poštenih samo što narod ide nacionalnom putanjom. Inače hardware rula, meni je otišao hladnjak na grafičkoj

    Zadnja rečenica je objašnjenje da je ovo hardver forum i mislim da nema smisla da nastavimo ovo jer vodi u crvotočinu...
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    halt dobro je vishe :evil:
     
  12. Esh

    Esh HWB

    jedna mudra, iako sam zamolio da ne sirimo s politikom i lijepim stanjem u drzavi i van nje, tako da cu zakljucat ovaj topic.. ako cete pricati o politici, udri po uvoznim cijenama i porezu, ne smeta 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.