koja grafa oko 350 KM?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by dj_vux, Jun 15, 2007.

  1. Tekla

    Tekla Novi član


    cuj ta 8500GT opce nije losa tjera sadašnje igre bez ikakvih problema.samo ova koju sam kupio nema ddr3 memu nego ddr2 ali nema veze.jos nismo testirali na 3d marku ali drugi put.grafa je odlična ua 500KN.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    8500GT je sporija od 6600GT. D.R.E.K.
     
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    Daj ba stivi počeo si gluposti valjat. 8500GT je brža od 6600GT, uglavnom negdje između 6600GT i 7300GT, ali više teži ka 7300GT.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    6600GT i 7300GT su gotovo jednako brze. Ja samo znam da je 8500GT sporija od 7300GT.
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    8500GT je sporija od 6600GT... jedino su tu negdje na malim rezolucijama. Al kako je danas standard 1280x1024 8500GT nema nikakve sanse.
     
  6. vnm_

    vnm_ Komšija

    kako bolan toliki standard za low end graficku?
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Blah, pa vecina LCD-ova je 1280x1024 ... na to sam mislio. A ne vjerujem da sad itko kupuje novi komp i CRT.
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    ok, pogresno sam te razumio. mislim nije realno ocekivati od low end graficke ikakva cuda iznad 800x600.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eto potvrde onoga sto sam govorio :D
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    Dajte mi link u kojoj 6600GT pljuje 8500GT pa ću vam vjerovati.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  12. iskusni

    iskusni Komšija

    Ma daj ba čovječe kao što sam rekao, gotovo jednake performanse, mrvicu manje a nekada više, a zotac karta dere 7300GT.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne, gledaj referentnu, onu najsporiju. Zotac 8500GT na testu je totalno deseta kartica.
     
  14. iskusni

    iskusni Komšija

    Pa i gledao sam referentnu, a ako si samo pogledao Far Cry rezultate onda se fino vrati i pogledaj sve.
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

  16. iskusni

    iskusni Komšija

    To mi je totalno nepouzdano. Po tim testovima 6600GT je gotovo jednako brza kao 7600GS :shock:
     
  17. Looney

    Looney Komšija

    Hoche neko uzeti ovu super cool extra dobru i brzu 6600GT :mrgreen:

    Testovi jesu malo chudni btw. :roll:
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  19. iskusni

    iskusni Komšija

    Ma opet su tu negdje u blizini, max 1-2FPS razlike, a nekada pobijedi 8500GT, sa izuzetkom CoH-a.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    IMHO, taj test je i najvazniji. CoH baca na koljena i 8800, a nikako se ne moze rec da je igra neoptimizirana. Naprotiv...