Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Nisam gledao, ali vidim da je pocela na Timeout prije 5-6 dana mozda, ko ima MojaTV moze vratiti pa gledati, jedna dnevno ide, moze se vracati unazad 7 dana.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ka gledam na netflixu, imaju četri sezone. Glumci su vrh stvarno, počeo je gledati kontam nije moj fazom ali nakon par epizoda legla pravo

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Kontam odakle znam glumca.. kad onaj iz žice.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svi su glumci koji su već glumili u dobrim serijama/filmovima

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Moze li kakve preporuka za Netflix?

    Pred kraj sam sa Money Heist. Prije toga odgledao Stranger Things 2 sezone, End of the Fucking World, Altered Carbon, Umbrella Academy.

    Poceo sam gledati Ozark, tj. pogledao 3 epizode i dobar mi se cini ali treba mi jos nesto da paralelno gledam jer cu Ozark ostaviti samo za jutarnji cardio :D. Kakve su Spy ili Mindhunter ako je ko gledao? To mi se na prvu cini ovako ok. Ima li jos sta dobro za pogledati?
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ozark definitivno nastavi gledati. Mindhunter je meni odlicna. The Haunting of Hill House takodje.

    Ako ti se dopao True Detective, pregledaj The Killing.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    +1 za The Killing, fina serija.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala ekipa, bice the Killing najvjerovatnije onda.
     
  9. chenta

    chenta Aktivista

    The Killing odlicna prva sezona, druga je malo smor ali dobro je na kraju.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    the killing je masina :)
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako ja ne mogu naci the killing na netflixu? Jel ta serija samo za americki region?
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Twin Peaks ponovo gledam.
     
    Aldiin likes this.
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pola ovih preporuka nema na Njemackom Netflixu.
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    The Killing zavrsio na Timeout prije 10ak dana mozda. Jedan od top 5 kanala na MojaTV. Tacnije 5 kojih gledam :D Kad je The Killing zavrsio, probao sam gledati Ray Donovan, ali nije mi nesto islo. Nije losa serija ali mi nije drzala paznju. Mozda jer sam vidio da ima 82 epizode, a to mi je puno obaveza, treba mi nesto krace :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovaj Haus des Geldes je smor pravi, nesto kao pokusavaju pametni biti, a sve vidjeno milion puta, od prerusavanja taoca, dostavljanja pizza i ostalih klisea. A svaki filozofski dijalog je neka tema oko seksa, presmijesno.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo izašla nova sezona the last kingdom
    Odlična serija, prve tri sezone su super. Zbog ovog me volim ovako gledati serije, ispadneš iz priče i ne počinje mi se gledati novu sezonu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa to, i ja sam bio odusevljen tlk ali prestadoh gledat i ne mogu da skontam dokle sam doso a sad da gledam ep po epizodu ne ide mi.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sinoc upalim Better Call Soul 5. Sez. i blage nemam dokle je doslo, jer je pauza izmedju 4. I 5. Sez bila preko godinu ipo. Morao naci recap da se podsjetim.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zanima me da li webos app netflixa dopusta promjene audio kanala i sl? Neshvatljivo mi je gledati La casa de papel sa engleskom sinhronizacijom.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Da, ima Casa Del Papel opciju da se promjeni na izvorni jezik, European Spanish. Imas dole pod Audio opcijama.