Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma meni ta serija nije nesto sjela . Previse ih forsiraju kao dobre momke a ovamo prodaju ak-47 ko lizala . Puno nekih belaja a samo im neki poznanici stradaju . Plus u prvoj sezoni stalno vise u onoj bolnici :lol: :lol: policija cirkus , da ne spominjem nesposbnog federalnog agenta .

    Gledal ko Z Nation :lol: Campy je i jeftina produkcija , al makar ima zombija i nema dosade ko u WD . Taman da ubijes 4o min ,
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gotham = shit, kako sroza serija nakon zadnje 3 serije.. pafff...

    The 100 .- nako neko sranje od serije, ispratit cu par da vidim :D
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma nije ti nesto taj 1oo . Ustedi si vremena .
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    I ovaj Boardwalk empire poceo ici na k.. Ova zadnja epizoda je bas ono shit teski.

    Pored nje gledam TBBT koji gubi znacajno na kvalitetu te cekam Suits. SoA prestao gledati, nekako mi sve islo na isti kalup, previdna serija bila (malo koja nije).

    Moram naci zamjenu za TBBT, nju gledam samo zbog one prijasnje reputacije, bude koji biser tu i tamo ali kao sto ste vec spomenuli bas su izgubili onaj flow koji su imali.

    Silicon Valley? Preporuke za to?
     
  5. rijads

    rijads Aktivista

    Pogledaj obavezno, ima samo 8 epizoda.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jel ko gledao Hello Ladies??
     
  7. Tesla

    Tesla Aktivista

    Gledao sam ja na HBO GO

    Sto se mene tice pogledao sam cijelu sezonu za jednu noc ( prvi dan godisnjeg :) )

    Meni je fenomenalna i urnebesna - inace mi je drag Merchant

    Preporuka.

    E sad kad neko ovako nafali nesto druga strana ima nerealno velika ocekivanja, pa cu samo reci, nije losa, simpaticna serija.

    Druga 2 dana godisnjeg sam pogledao Vikinge ( ne znam da li je ovdje neko spominjao ovu seriju, inace u produkciji History Channela, odlicna je )
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Prati li ko The Walking Dead? Ja dosao do 2. epizode u 5. sezoni. Samo nek su mrdnuli iz onog zatvora i kotarisali se guvernera. Bilo je monologa i dijaloga po citavu epizodu ko u "safunjicama" a nigdje akcije. Sad je serija malo ozivila mada su je nesto razvukli pravo nije mi vise zanimljivo ko u prvim sezonama.
     
  9. rijads

    rijads Aktivista

    Trecu sezonu su usrali, pogotovo oko
    smrti zene mu,
    ne znam kakav su tu efekat htjeli da ostave ali po meni taj momenat nije bio nista posebno, a pogotovo koliko su epizoda na osnovu toga kasnije nadovezali i sve su bile razvucene kao spanske sapunice.
    Po meni trenutno ide na bolje serija, najvise bih volio da se grupa skroz promjeni, ali se to naravno nece desiti.
    Za 24h izlazi nova ep. pa cemo vidjeti sta ce dalje :D.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod WD, meni najvise smeta kako to da zombiji koji idu 2 km/h, uvijek uspiju na sred poljane, ceste, pruge, usred sume gdje sve zivo pucketa pod nogama, kako to da oni uvijek uspiju doci ovim debilima iza ledja?! Kad god se ovo desi a desi se cesto, meni se vise ne gleda serija.

    Ima jos kamara gluposti u seriji, ali ova mi tacno zivac izvadi.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Probaj te Z Nation .
    Serija je cheesy i ima jeftinu produkciju .
    Al je svaka epizoda na nekom drugom mjestu .... i sto je najbitnije ... ni jedan karakter nije siguran . Znaci nema puno drame ...
    Steta sto oni nemaju budzet od WD .
    WD je spor ... steta sto ne prati tempo stripova al jbg valja razvuci sto vise .
    Sjecam se one druge sezone na farmi omg ... uzas . a morao sam gledati jer nisam imao sta drugo :D


    edit , ev odgleda sa juniorom novu epizodu :D i ne mogu da vjerujem da ovo preporucujem :D :mrgreen:
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    WD je dobro počeo četvrtu sezonu, baš je brutalno bilo tokom prve dvije epizode.
     
  13. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    haha, isto misljenje, i jos me nervira to kako nikad nemaju goriva pored onoliko napustenih auta, mora da su zombiji sve popili, i da, vazda vozaju neke kante i popravljaju, a pravih pila po cesti :D
     
  14. rijads

    rijads Aktivista

    Odigraj Walking dead igru (season 1 i season2) ako vec nisi (ne mislim na fps naravno).
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    WD me iznervirao radi toga sto su ublazili scene iz stripova. VI
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    WD je shit, jer su neke prejake scene iz stripova preskocili, Vikinzi su zakon, pogotovo jer je bazirano na mitovima i sagama i stvarnim dogadjajima. Kontam daa ce u S3 biti osvajanje Danske.
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma WD je vise drama o ljudima nego u zombi situaciji . serija . stripovi su skroz nesh drugo . brzi i brutalniji .
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    Dobro, meni ko ljubitelju survival serijala je neki prosjek kompletna serija ali daleko od sranja. Samo je radnja previse razvucena i ide se na to da pare uzmu kroz kolicinu prikazanih spizoda i to kvari sam dozivljaj makar po meni.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    WD, opet u sred sume zombiji na metar se prisuljali. :smt021

    The Blacklist. :smt023
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja se vise ne zamaram sa serijama koje su u toku. Gledam samo one koje su gotove, trenutno The Shield. Nije nivo The Wire-a ali ipak odlicna serija.