Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Procitah negdje da ce u trecoj sezoni CGI biti mnogo kompleksniji i prisutniji, pa im kao treba vise vremena za produkciju...
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ma ja, ali sta onda pogledati do kraja godine? :)
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Ja sad gledam The Strain, dogurao sam do 4. sezone.
     
  4. Žabac

    Žabac Guest

    Trenutno gledam Brooklyn Nine-Nine, tjeram se da pocnem gledati jos par do kraja godine - Arrested Development - 4. i 5. sezona, Orange is the New Black - 6. sezona. Cekam Black Mirror 5. sezonu, ali ko zna kada ce to.

    Cuo sam razlicite stvari za 6. sezonu OITNB, da li je iko gledao i jel valja cemu?
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Suits Season 8 odlicna, konacno su malo unijeli zivosti u seriju.


    odlazak Mikea i Rachel je promjenio tok serije, ostao je jos Luis plac*** za Sheilom, ali izgleda da bi mogli i tome stati u kraj u ovoj sezoni. Sad je tu i Samantha odnosno Katherine Heigl - pun pogodak, prelijepa je
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Pocela je nova sezona Better Call Saul..

    [​IMG]
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja poceo gledati svedski The Bridge, not bad at all
     
  9. Neso

    Neso Komšija

  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sve kontam pocet gledat, ili tu ili The Killing, ali “pravi”. Gledao americki i bio je dobar, ovaj moze bit samo bolji.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koji je pravi, ja samo znam za ovaj americki
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moja zena je pregledala taj bridge, ili ti Bron valjda, navukla se bila ko na žuto :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    The killing je vrh serija.

    sve je to u fazonu

    true detective
    bridge
    killing.

    Pored toga preporucujem za mene trenutno br 1 serija na taj fazon: Mindhunter

    Generalno po meni nema neke razlike osim mozda nacina snimanja koja je vrhunska u true detective.

    Ono sto nisam gledao je US verziju bridge i luther, cuo sam da su takodjer pravo dobre.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Sa Wiki:

    On 8 Apr 2011, Sofie Gråbøl, the star of the Danish series, was interviewed on the BBC Radio 4 programme Woman's Hour, when she explained the American remake was necessary because Americans "for some reason cannot read subtitles, or they don't want to.

    :D
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hahahahahahaha prejako. Mada i ja sada kada gledam nešto što nije engleski skontam koliko malo koristim titlove.
     
  17. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ja i kad gledam serije i filmove na engleskom volim sebi ukljuciti engleske titlove, jer ako grickam nesto pola promasim. :D
     
    Pelikan, Stevie_Ray and Sena like this.
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Takodjer, tako sam zapravo i naucio jezik.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Dajte ljudovi neku seriju sto ima ili na hbo ili na netflixu, GoT sam stao na kraju 4 sezone, ne mogu ja onaj incest svarit, a ni Cersei.:D
    Ovako patim od nesanice pa ko hajvan po noci, okrecem ko janje na raznju.
     
    Last edited: Aug 19, 2018
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Peaky Blinders
    Stranger Things
    House of Cards
    Dark
    Making a Murderer (dokumentarac)
    Mindhunter
    The Office
    Ozark
    Narcos
    Alterd Carbon
    Black Mirror
    Luther
    Rectify
    It's Always Sunny in Philadelphia

    Po opisu nadji sta je za tebe. Samo ne znam sta je od toga dostupno na nasem netflixu. Trebali bi svi origionalni netflix naslovi biti world wide: https://www.netflix.com/ba/originals
     
    Sena likes this.