Koji LCD od ovih vrijedi uzeti?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by AdoSA, Mar 4, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Budem! :)
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da i ja trazim 22" on je otprilike visi za 2 cm od 19" CTR
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    mogu se pojaviti i poslije.
     
  4. Looney

    Looney Komšija

    Samsung daje 3 godine garancije na sve modele, a za druge proizvodjache nisam siguran.
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Hmm znaci vecina je za Samsunga
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija


    ja sam kupio LG L204 WT sa garancijom od 2 godine!

    Inace sasvim cool monitor, nemam zamjerki uopce na njega, meni kao strastvenom igracu FPS ova, cod1,cod2, CSS, nimalo nije zasmetao prelaz sa CRT a na LCD, ghostinga pa i nema, slika extra, mada je sve spojeno prego analognog prikljucka, jer iz nekog razloga DVI ne radi ;)
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    A CS 1.6, ovaj što nije Source? Kako to izgleda na wide monitoru?
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    ne znam, nisam igro, ali sam igro css i sta mogu da kazem da je fenomenalno, imas FOV veci. Inace igra ako ima wS podrsku onda je daleko ljepse je igrat na wide monitoru nego na 4:3. A sve novije igre imaju WS podrsku, ev ga i EA najveci mrzitelj WS je ponudio WS u CnC3 :p. Samo naravno treba i postena graficka za ove monitore, >=20', ipak 1680 x 1050 nije tako mala reza, a niti 1920 x 1200 :)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, daleko je ljepse igrat se na WS monitoru. Veci FOV :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Rekose mi da je 3 pixela i to bez obzira na velicinu monitora. E sad koliko to pije vode u praxi pitanje je :)
     
  11. burner

    burner Aktivista

    Da to nije isti fol kao u NTCHS-u (vidi moj post na prvoj stranici)?
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hmm, nisu mi nista tako spominjali samo 3 pixela i to kao nije to do njih vec do proizvodjaca monitora i da svi daju garanciju na 3 bez obzira na velicinu monitora. I to jos kao rece malo je to tesko dokazati kod proizvodjaca ali eto kao sve preko 3 se moze zamjeniti ali koliko sam ja skonto to oni salju nazad proizvodjacu pa ako prodje onda ti daju drugi monitor :)