Koji mobitel posjedujete?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 8, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    Evo jedan zanimljiv topic. Dakle, zanima me koji mobitel posjedujete te sta vam je najvaznije kod mobitela (npr. dimenzije, podrska za nove tehnologije, mogucnosti opcenito itd)

    Konkretno, trenutno posjedujem mobitel Nokia 2100. Trenutno ne razmisljam o nabavci novog jer u BiH jos uvijek tesko da mogu iskoristiti GPRS ili MSM, neke kamere za slikanje faca mi definitivno ne trebaju, velicina mobitela je prihvatljiva, nije kolor, a i da jeste, sta bih time dobio? Igranje u boji? Da nabavim neku Motorlu tipa V550 bilo bi zaista cool, no u standardnom radu mi to jos uvijek ne treba..
     
  2. Spider

    Spider Aktivista

    Planiram uzeti siemens MC60.Nesta mi je taj mob. zapeo za oko,moram ga imati.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    t29 :) ma meni je bitno da mogu poslat poruku i obavljat pozive, a ove sve nove điđe stavljam u drugi plan. naravno da bi bilo oke kupit neki novi sa brdom šarenog sranja, ali to mi je nepotrebna investicija.

    od novijih modela mi je odlična nokia koja se preklapa u tastaturu (ne znam model) i ovi preklopni samsungovi modeli.

    samo da kažem kako sam ovaj svoj mobitel uzeo u vip-ovom dućanu za 200€ prije jedno 2-3 godine... naravno da su me svi ismijali jer su masovno nabavljali mobitele preko oglasnika i sličnim kanalima. svi oni već kupuju 2-3 mobitel, a mene ovaj još služi i to jako dobro. mislim može se naletit na model koji će te služiti još godinama, a nabavljen za manje pare, ali ipak bi prije kupovine 2 puta razmislio.
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    Siemens C60. mozu se javiti i poslati SMS sto je najvaznije :)

    Kontao sam uzet Nokiu 3300 ili T610 ali necu , sada mi polaganje vozackog, moram uplatiti za obuku...

    >>>Kupi ce Nana Mandarina :D<<<
     
  5. kenci

    kenci Aktivista

    samsung e700 .. neznam sta mu fali..
    ima sve sto je meni potrebno..
     
  6. abasi

    abasi Aktivista

    hehehe.
    Pa sta ce faliti takvom mob...
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    NOKIA 3410.
    Super mobitel. Ima sve sto mi treba (SMS i da mogu pricati, a ima i pokoja igra za prikratiti vrijeme).
    Jedino sto je malo poteska.
    Najvaznije mi je da je mobitel Lagan i ne previse malen, i da ima SMS :).
     
  8. antonio

    antonio Aktivista

    Ma jos najbolje da nece imati sms :lol:

    Ja imam C55. Zadovoljan sam s njime ali nevjerujem da je on sa mnom jer mi je bezbroj puta ispao iz ruku, kao da imam dvije lijeve ruke :oops:
     
  9. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ja imam Nokiju 3100 i zadovoljan sam sa njom. Najviše šaljem SMS-ove i
    igram igre. Kupio sam za nju data kabal da prebacim neke slike i JAVA igre ali još nisam uspio :)
     
  10. Hells

    Hells Aktivista

    Siemens MC60, super mobitel, slike su dobrog kvaliteta,a uz to moze se i razgovarati i slati SMS!
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    ... ne posjedujem
     
  12. Esh

    Esh HWB

    ali razmisljas o nabavci :)
     
  13. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Od svih koje sam imao izdvojio bih Siemens C55 koji mi je bio odlican telefon dok nisam sa njim u moru zaplivao...imao je odlicne tipke za efikasno pisanje SMS poruka, jak zvucnik i dovoljan displej a i dimenzije su bile dobre, tj. male.

    Trenutno imam Siemens C62, a sada mi je najbitnije da ima dobru tastaturu, dobar zvucnik sa speakerphone-om, malih je dimenzija, lijepog design-a i ima color displej visoke rezolucije kakav nema ni sl 55 koji je duplo skuplji. Podrzava on i GPRS i MMS itd. ali kakve mi koristi kada mi to nemamo tako da to i ne gledam da li telefon ima. Mozda bi bilo korisno da ima Bluetooth ili infrared ali moze se i ovako prebacivati preko com port kabla itd.

    Dakle, dobre tipke, lijep izgled, dobar displej i dobar zvucnik i mikrofon je osnovno za mene.

    A color displej zato sto se puno bolje nocu vidi od standardnog :)
     
  14. abasi

    abasi Aktivista

    da da da ... sve je to ok ko C62
    nego nam reci kakva je kvalita izrade kucista ::D:D:D:D:D:

    Smeće brate..
    stalno spada onaj poklopac sa bateerije :: kao u mene na C60 ali sam skontao nest,,, ;)

    Jesam li upravu ,,
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    ... ne
     
  16. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    siemens 2128 (verzija c55 ali namjenjena za singaporsko trziste) i ne planiram minjati jer mreza ne pruza nista vise sto nema na ovom mobitelu.

    antonio
    stvarno su kvalitetni, da ne pricam i ja koliko je moj puta letio ,i nista mu
     
  17. antonio

    antonio Aktivista

    Ma kvaliteta im je vrhunska. Meni je cesto ispadao pa mu nije bilo nista. Jedino bi se nekad ugasio ili bi maska otpala, ali nista strasno. I jos tome je mali i lagan.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    meni ispadne svako jutro: ) zbog alarma ga rukom samo oborim sa stola:)
     
  19. antonio

    antonio Aktivista

    Takoder. :D

    Ja ga lupnem a on nekad padne a nekad ne. Sta ces nevolim se dizat ujutro. :lol:
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    hehe...a ja mislio da sam sam :D ...