Kolega se razveo zbog WOW...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Peacemaker-HS, Jan 19, 2007.

  1. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Jutros mi na poslu uz kafu kolega pokazao papire, "irreconcilable differences".Dvoje djece. Takodje mi je priznao da kad je ljetos uzeo 3 sedmice godisnjieg da ode sa zenom na Bahame, da je zeni isfolirao probleme sa zdravljem treceg dana "odmora"...
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Neka mu je sa srecom. Pomalo nenormalno ali eto, svatko ima svoje.
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Debil :!:
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Šta drugo reći nego, kreten nad kretenima. :roll:
     
  5. Loki

    Loki Komšija

    Moram deinstalirat' onaj Silkroad hitno...
    Hajd za ženu i nekako al' koja je to patnja za djecu kad se roditelji razvedu... Pa ne znam kako sebi neko može dopustiti to radi "igrice".
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Majko mila, iso na Bahame i vrati se kuci igrat WoW. Ja da odem na Bahame ne bi se htio vratit :mrgreen:
     
  7. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma to samo moze uraditi neko ko je umno poremecen, cuj razvest se radi pisane igre ....debilkus :!:
     
  8. shock

    shock Aktivista

    E svašta ćeš čut', koji kretenizam.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    sretno mu u daljem zivotu :D da bog da mu crko server :D
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma pun je svijet kretena. Sta sve procitam ujutru uz kafu pokvari mi se dan totalno. Najvise sta sve roditelji rade svojoj djeci. Ja to nemogu da shvatim nikako pogotovu kad pogledam ono svoje malo "govance", kako neki ljudi nemaju srca.

    Udaljih se od teme. Naime i ja sam cuo za nakog lika (sad koliko je to istina ne znam mada me nebi uopste cudilo ni da je istina) sto je suto WoW-a. Kada je isao na godisnji odmor dao je svome drugu koji je isto tako WoW-ao nekakav lud Item (nakav Two-Handed Sword). E dok se ovaj odmarao na moru drug je taj mac prodao online za oko 1000$ zivih para i kada se ovaj vratio i pitao ga gdje mi je Item drug mu kaze da ga je prodao. Taj lik cij je mac bio poludi i i upuca levata :shock:
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    Slična stvar ovdje u Živinicama, ali neću da komentarišem...

    @AdoSA

    ROFL!!!!
     
  12. Ante

    Ante Aktivista

    A sta ces, droga, alkohol, World of Warcraft... ista kategorija