Koliko se može prodati Gainward GeForce 3 Ti 450 GS?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Inzinjer, Jul 8, 2004.

  1. djambo

    djambo Aktivista



    prodaj za kolko mozes jel kao polovna kartica nije bitno jel je golden sample ili neka druga.kupuj x800pro i mozda ju mozes modat u x800xt
    slicno kao i 9800se ipod se vise ne iplati ici ali ako zelis fx5900 radeon 9800pro je puno bolja kartica(isprobano) i sa nekim boljim kulerom ju mozes dizat u nebesa.Saphire 9800pro 128mb 256bit 1900kn u osijeku.I jos nesto x800pro je malo skuplja od 9800xt ali daje puno bolje rezultate.
    Frend igra farcry na njoj nemres belivit sta radi
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    uh ovog spominje x800 to ce stici tek za koji mjesec i kad stigne 700 mambi minimalno (sto se tice modifikacije to izgleda nece ici)
     
  3. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    MA kako god hoces pod nema veze sa racunarom jer je racunar na stolu a komp je zatvoren jedino sto imam 4 da dobro si procito 4 kulera u kucistu svaki na 2500 80x80x20 kad nacrtam pokazacu vam kako sam zamislio da to radi!!

    Ali ponovo ono sto sam zamislio nikako mi se nije fino odrazilo na temp. pa je sad ne provjeravam ali sigurno nije veca od 42-44.

    Pozdrav!

    Joj ima kulera kod mene u kucistu puno nije samo 4 vidjecete kad postam sliku!
     
  4. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    EVO IDE SLIKA 1

    [​IMG]

    Pa slika 2

    [​IMG]


    E na prvoj slici vidite moju zamisljotinu sve moguce kulere (morate priznati da nisam neki slikar a vala nisam imao puno ni vremena za 5min sam sklepo sliku) al vazno mi je da vam pokazem slikom ono sto nemogu rijecima.

    Ovo je moje kuciste I trenutno izgleda ovako. Crveno obojena mjesta to su kuleri koji se nalaze na pojedinim mjestima. Plave strelice oznacavaju hladan zrak tj kuleri koji upuhuju s polja zrak a zuti zrak je vruci zrak koji izlazi napolje. Ali mi se ovo nije ucinilo zgodnim jer temp se nije spustala na trazeni nivo!

    E sad na slici 2 vidite ono o cemu razmisljam I sto cu uraditi sigurno cim budem imao vremena. Uzecu veliki kuler I prikacicu ga na stranicu tik iznad zalmana. Kuler je poprilicnih dimenzija I vala ako on ga ne raspuse nece niko. Kuler je 24KM a mislim da ce posluziti svrsi e hajde sada da vidim vase komentare mozda nisam trebao postaviti ovako kulere a mozda I jesam u cemu sam pogrijesio ako jesam negdje???????????????’

    Dajte prijedloge...

    Svi kuleri su led pa svijetle a ovi ispod ma (malo je bilo lozike na film 2fast2fourios jer sam ih prikacio da u mraku izgledaju kao neonke na autima) lud sam ja za autima to mi je u krvi heheheh.

    POZDRAV
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

    ugradi klimu

    majko mila sta napravi od kante. ona dva venta dole ne trebaju(jedino ako ti kljomp visi u zraku).Stavi jedan gore na plafon i pokusaj nac horizontalni vent koji se stavlja na mjesto pci slota i stavi ga ispod graficke da vuce zrak odozgora prema dole.U tom slucaju mozes stavit i tisi vent na napajanje.Kolko to sve buci.I ako uspijes napravit ono drugo javi rezultate.
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Ona dva donnja venta ti nece bas puno pomoci :) .
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    evo vam super hladjenje
    http://www.plus.ba/mod_plus?subaction=s ... tart_from=

    stvarno nezadrzava se topli zrak u kucistu jer ga ispuhuje ovaj na vrhu

    tako je stvorena cirkulacija (hladjenje proc i graf pa izbacivanje na vrhu kucista jer se toplina sama po sebi dize u vrh kucista a ovaj kuler samo poboljsava cirkulaciju)