1. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Koji konverter mi je potreban, kako bih video koji sam snimio na digitacu mogao gledati na DVD uredaju, to jeste koji mi je format potreban da bih gledao na DVD-u....DVD je bira :D, a digitalac je BENQ....
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Prvo vid u kojem ti formatu snima digitalac (najvjerovatnije je to .AVI). Onda provjeri koje to sve formate cita DVD player. da li si probao bez konvertovanja puistiti ? Vecina novih player pusta DIVX/AVI formate.
     
  3. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Probao sam, sprzio na DVD, sa ostalim slikama, ali ne ocitava video, kao da ne postoji, cak sam i neki konverter za DIVX skinuo, ali opet isto, ako ima kakav konverter da se uspjesnim pokazao, postavite link za download.... Probaso sam sa Divx converter 6....
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Skini si ConvertXtoDVD i sa njim mozes u dva poteza napraviti DVD koji je gledljiv na svakom playeru na svjetu.
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    Ako može pomoć oko jedne stvari? Moj dvd player ne može prepoznati subtitlove .sub a ni .srt . Jel moguće napraviti dvd tako da mu se dodaju subtitlovi a da ih ne moram ugrađivati na video sa programom tipa AutoGordianKnot
    Nešto sam pokušavao sa navedenim programom,a on ih bukvalno "utisne" u video.To nebi bio nikakav problem ali to traje skoro koliko i sam film .

    pojednostavljeno -treba mi program s kojim mogu napraviti klasični dvd ,a subtitlove skinute s neta samo u ubaciti u sam dvd. :mrgreen:

    edit: po mogućnosti halal(besplatan) program :mrgreen:

    EDIT 2:

     
  6. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Eh hvala, evo uspio samo konvertovati.... Ali kada hocu da przim preko Nere nisam u mogucnosti na jedan DVD staviti slike i ovaj video, kako da sprzim a da imam i video i slike, jer za video postoje dva foldera AUDIO i VIDEO....
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Zasto ne pogledas koje video formate cita DVD player ? Onda na DVD nabacijs i video i slike i muziku. Tako ce ti citav DVD zauzeti samo zeljeni klip.
     
  8. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Ma pise DVD, DIVX.... ALi kad sam konvertovao sa navedenim pretvaracem nije moglo, ako imas ti da das link od nekog konvertera za DIVX....