Kućište do 100KM

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by sgtPepper, May 27, 2008.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  2. syss

    syss Veteran foruma

    s tim si se došao hvalit? :D

    daj kupi normalno kućište, odavde vidim bakelitnu plastiku.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa koje onda ? Jedino da čekam 590 koji nema reset dugme ?
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ako ce ti reset dugme presuditi izmedju Thermaltakea i Coolermastera, nemoj nista ni kupovati.
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Sa ovim moram da se složim :lol:
    Lično se ne sjećam kada mi je zadnji put bilo potrebno reset dugme.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Uvijek mozes restartovat prekidacem na napojnoj ili prekidacem na produznom ili vadjenjem kabla iz napojne ili vadjenjem kabla iz uticnice.. jer ne treba ti valjda tako cesto reset..
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ama 6 sekundi drzis Power dugme i ugasi se... Opet pritisnes i upali se...
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Pokazase se fejkeri na ovom threadu :lol:
     
  9. GW

    GW Moderator

    Nije 6 sekundi nego 4 hurma. Zna se desiti da ni power dugmetom ne možeš ugasiti računar. Tako da reset može zatrebati.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ako zatreba, a ne zatreba tako cesto, uvijek mozes uradit nesto od onog sto sam napisao.. postoji 4873 nacina da resetujes komp bez reset dugmeta, tako da stvarno nije potrebno.. osim ako ga ne koristis 10 puta na dan..
     
  11. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Danas svaka fancy matična ploča na sebi ima dugme za restart da se ne bi OC-eri igrali sa pravljenjem kontakta između pinova.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Zar to nije CMOS CLEAR dugme koje si ti pomenuo kad vec spominjes OC-ere
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao, jao. :lol: Ne, postoji dugme za restart ploce, imao sam to jos prije 3 godine na DFI-ci LP. :lol:

    Argumenti su vam nikakvi, prvo selvin sa trganjem kablova :smt005 , pa onda renno sa otvaranjem kucista kako bi se napravio fakin restart, sto opet imaju samo skuplje ploce i to ne sve takve.
     
  14. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ma ne.
    Ove malo skuplje/OC-erske ploče pored Clear CMOS dugmeta imaju na sebi reset i power dugme.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Nije to overclockerska ploca, vec za lejmere. Kao da je problem dohvatiti sa metalnim predmetom dva kontakta.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Koliko košta ovaj CM 590 ?
     
  17. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ako se moj i tvoj odgovor udruži dobit cemo jedan najtacniji :D
    Danas i lejmeri znaju OC-at :p

    A što je skuplja edicija ploče veci je i overklok potencijal i dosta je vise ovih nepotrebnih dodataka kao što su prekidači za restart, power, clear CMOS.
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hajde malo manje o overclocku. Nije overclock jedina namjena kompjutera. :lol:
     
  19. kaiser

    kaiser Aktivista

    na CM-ovoj stranici pise 89$. Eh sad kolika ce biti cijena kod nas...bio sam u UE i pitao ih jer i ja zelim jedan CM590 :smt003 , rekli oko 150KM
     
  20. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    mozda rjesenje problema "no Centurion Reset Button":

    http://forum.coolermaster.com/viewtopic ... 0&start=30

    a jedan lik sa foruma misli da "a budget mobo owner wont buy a CM-590" :D

    znaci, ko ima badzet maticnu neka ne kupuje Centurion 590 :lol:
    meni preostaje samo da skinem reset dugme sa starog kucista i prikacim ga na plocu, pa nek' visi sa strane :D