Kupovina ati powercolor hd 3650 DDR3 512MB AGP

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by hejko, Jan 4, 2009.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hejko djecace,da ti čiko nesto kaze,i ja sam bas kao i ti prije nesto vise od godine odlucio da upgradeujem svoj stari komp Athlon [email protected] i 1gb ram i ati 9550 gamer edition jer se tad pojavio Crysis i COD4 i nisam mogao da igram.

    Precesljam ja cijenovnike prodavnica i nadjem ATI X1650 512mb tako za nekih 200km i kontam ja sad kad ubacim 512 grafu ima da ujedam igre i da budem glavni lola u mahali. Al hajd reko opet da upitam ovdje na forumu jel to pametna investicija kad ljudi govore:prodaj to i kupuj novi komp nema od tog nista. A ja pametan reko sta oni znaju i kupim grafu i ubacim u komp kad ono "TARABA" jedino poboljsanje koje sam osjetio je to sto je nova grafa shader model 3.0 pa neke igre koje prije nisam mogao pokrenuti su tada mogle,konkretno MOH-airborne a sve ostalo je ostalo isto kao i prije.Tih famomoznih 512mb na grafickoj nije napravilo nista.
     
  2. hejko

    hejko Novi član

    ma ciko skonto sam da moram mjenjat kompjuter, sto je naravno lakse reci nego uciniti
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Pa eto onda poslušaj čika Dinu, skupljaj lovu polahko i kad skupiš javiš se ponovo i ljudi ti daju savjet šta možeš kupiti.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam taj prelaz napravio uz pomoc ASrock ploce 4coreDualSata 2 koja prima i ddr1 ddr2 i agp i pcie grafe tako da sam kupio samo plocu i proc i premjestio sve stare dijelove i pokrenuo novu Core2Duo masinu i onda polako kad sam dolazio do love mjenjao komponentu po komponentu, i kad sam sabrao sve nove dijelove ddr2,pcie grafa,Sata disk onda sam kupio novu plocu a od starih dijolova ponovo sklopio komp i prodao.
     
  5. hejko

    hejko Novi član

    ok......slazem se