Kupovina kamere

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by metallac, May 18, 2010.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok. Tnx.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ako ti sta znaci, bio sam u Mercatoru, ima duracell 2700mAh, sa punjacem 120KM, sto mi je previse. I imaju Maxwell 2500mAh 4 komada 49KM.

    Mozda sutra jos malo obidjem radnje pa vidim ima li sta povoljnije.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ufff... rado bi ih posjedovao. Ne bi mi bilo zao dati 120KM ako bi gurale preko 3g.. donosno, duze od mojih. Gledao sam prije nekih sat vremena. U jednoj foto radnji mi preporucuje lik Tecxus. Mislim da su oko 35KM 4 komada. Ja bas te imama od 2700mAh. Dosta su me posluzile i pravio sam fine serije sa njima ali, gledam i Philipsove. 39KM cetiri komada sa punjacem od 2450mAh.

    Razgledat cu jos ali, s tim da mi trebaju do 22 ovog mjeseca.. nemam mnogo izbora. Jedino me cudi sto punjaci daju malo mAh/h. Mislim da ovaj moj trenutni punjac daje 120 mAh.. odnosno, 24h punjenja. To mi je bas peglanje. Ne volim da mi ostanu da se pune a da nema nikoga u kući.

    Hvala na ifnu. Ako nadjes nesto ovih dana a da valja, javi da razmotrim.

    EDIT: Ipak kupio ove PHILIPS-ove. 2450 mAh 39KM X4 sa punjacem.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima u IMTEC-u Canonpunjac sa baterijama pojeftino. Baterije 2500mAh. 2x baterije i punac oko 30KM meni se cini
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Tnx ali vjerovatno nisi vidio EDIT.. uzeo sam ove Philipsove. Nije mi na um pala neka druga radnja a nisam nasao nesto brendiranije od Philipsa (osim Kodaka) i tako da njih kupih. 2450 mAh X4 sa punjacem 39KM u Konzumu. Punjac moze puniti i AAA baterije. Daje 170-200 mAh po satu sto mi je ok da napuni preko noci.

    A one stare Tecxus napunio, ubacio u aparat, ukljucio da se puni blic i ..samo se ugasi. Tako da je bilo do njih.


    A treba provjeriti koliko trahu Duracell pa ako guraju oko 4-5 godina odna svakako izdvojit 120KM iduci put.