kupovina mobitela u SA

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ---, Aug 10, 2010.

  1. ---

    --- Aktivista

    planiram kupiti mobitel pa me zanimaju vasa misljenja o tome gdje je najpovoljnije/najsigurnije.
    najpovoljnije sto sam nasao je kod mesamoby i kamconnecting (i to prilicno jeftinije nego u lukavici), ali vidim da nijedan od njih nema "pravu" radnju pa zato nisam siguran je li bas pouzdano kod njih kupovati.
    da li je neko imao iskustva sa njima, da li su im telefoni stvarno novi, kakvi su po pitanju uvazavanja garancije i sl.?
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Mesa ti je diler polovnim i novim telefonima, znaci nije radnja ali je tip ok. ja sam pazario dva mobitela kod njega i jedan koristim vec drugu godinu bez problema, a drugi je zavrsio kod kolege i on je ok.
    Od prodavnica imas Lukavicu (Tom Centar), Mobilmediu i sl. prvrti se malo mada ti je to sve tu negdje.
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

  4. Surveyor

    Surveyor Novi član

    www.univerzalno.com koristi isti broj mobitela kao mesamoby, pa zaključi...

    Ja sam zadnja 3 mobitela kupio u Sky Net u Lukavici, zgrada prekoputa autobuske stanice, pored pekare ćao ćao 2 (kupio djevojci, sebi i sestra mi tamo kupila). Sve cijene su iste kao u www.univerzalno.com, samo što ovdje se radi o prodavnici, dobiješ račun i garanciju.
    Nećeš sigurno naći jeftinije, jer ja baš svašta obiđem prije nego nešto kupim:)
     
  5. ---

    --- Aktivista

    imas li slucajno broj te radnje?
     
  6. Surveyor

    Surveyor Novi član

    Potražiću, možda ima negdje na računima, pa ako bude napisaću ti sutra.