Kupujem AM2 procesor!!!

Discussion in 'Računari i komponente' started by Namchor, Mar 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Namchor

    Namchor Novi član

    Znaci kupujem gore navedeni procesor model nije bitan ali znaci sto jeftinije i da je u ispravnom stanju.
    Moze zamjena za ATI x1650pro GDDR3 256MB AGP 128bit clock 600mhz mem 1400mhz.

    Lokacija: Tuzla
     
  2. Namchor

    Namchor Novi član

    Imama opciju AMD Athlon 64 X2 4200+ brisbane jezgra + kuler od phenom II serije. Cijena 70 KM, isplati li se!!!!
     
  3. Shisha

    Shisha Aktivista

    Ako cemo realno, daleko od toga da se isplati. Fazon je sto trenutno na trzistu nema AM2 procesora (polovnjaka naravno) pa raja misli da je procesor kao memorija tj. da mu cijena vremenom poraste :smt005 . Meni je mrsko bilo cekati da naleti proc ali ce sigurno u skorije vrijeme biti poplava AM2 procesora ...
     
  4. Namchor

    Namchor Novi član

    Heheh ma da i ja se slazem sa tobom izgeda da su poceli da gledaju na sve kao na vino ... :) mogu shvatiti memorija da ide tako ali brate mili dokle vise i sa ostalim komponentama ... sve u svemu sudjeno mi je ovo da kupim jer ocito nitko nezeli da se trenutno rjesi svog AM2 mezimca ... a kasnije ce vec biti kasno ... oglas jos uvijek stoji barem cini mi se do sutra kada bi trebao obaviti kupovinu ... pozdrav!
     
  5. Namchor

    Namchor Novi član

    Moze lock, kupljeno!
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ja se samo pitam sto ce ti 3 uzvicnika u naslovima svake teme, to se smatra deranjem. Furka sa derneka, sta li :/
     
Thread Status:
Not open for further replies.