Kupujem dobro i kvalitetno kuciste za PC

Discussion in 'Računari i komponente' started by emirsehic10, Sep 26, 2016.

  1. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    u potrazi sam za kucistem za pc, ako neko ima neko dobro ili zna nekoga ko prodaje ista neka mi javi..
    plaćam do 200-250 KM max. , korišteno, otpakovano, neotpakovano svejedno je..
    neka od njih su: nzxt h440, cm mastercase 5, cm storm stryker, corsair carbide ili graphite serije, in win, itd..
    uglavnom kuciste mora imati providnu bočnu stranicu

    ponudite...
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pogledaj NZXT 340
     
  3. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    FRACTAL DESIGN Define S, imaš mogućnosti za vodeno hlađenje do zla Boga..
     
  5. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Ima sam Define R5, prodao ga jučer, sastavljam novu mašinu sebi pa sam odlučio ovoga puta ne kupovati Fractalovo kuciste jer su sva manje više istog spoljnog a i unutrašnjeg izgleda što ne znači da nisam zadovoljan, naprotiv, kucista su odlična.
    Nemam izbora tako da cu najvjerovatnije uzeti Phanteks P400 bijelo, 190 KM.
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Moje sljedece je Phanteks Enthoo Evolv ATX. Po meni nema ljepseg kucista na trzistu trenutno, a ima sve, od estetike, kvaliteta izrade, opcija za nadogradnju.
     
  7. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Meni se Phanteks dopada, imaju fina i kvalitetna kucista.
    To Evolv je dobro ali i skupo, nema ga ispod nekih 300 KM, u cjenovnom rangu je sa NZXT H440
     
  8. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Nista ni od mog Phateks-a P400, nema ga kazu u nabavci, nemam srece :(
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Naravno, kao i meni neku noć za par stvari. Ne znam zašto lik objavljuje hardwer kad ga ne može nabaviti.. idol
     
  10. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Ma ove takozvane "radnje" na piku me nerviraju nenormalno, sto god hoces kupiti oni nemaju, mozda 10% ponude imaju na stanju, ostalo sve po narudzbi, i to cekaj 10 dana i onda te za dostavu peglaju.
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Sebi sam proljetos uzeo TT Suppressor F51, tu je negdje cijenom pa pogledaj i to.
     
  12. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Bio je u opticaju ali skupo, za nekih dodatnih 30 KM mogu si uzeti H440 za kojeg sam poludio :D