Kupujem PS2 Tuzla

Discussion in 'Računari i komponente' started by TopniK, Feb 3, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vidis na netu ima li ono sto te zanima, odes do najblize trafike i zamolis tetu da ti da da prepises brojeve, i to je to. :wink:
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Ma ne radi se o tome. Nego nije mi palo na pamet kupovanje Super Oglasa u odštampanom obliku. :)

    Mislio sam na web site.

    Bilo kako bilo, kupit ću novine. :) a poslije toga prodati ih za marku. :D
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Eto konačno sam kupio.

    V10 + 2 džojstika (doduše jedan je originalni-nov a drugi je od PS One) za 220 Km.

    Eto, može lock na temu.

    Zapravo samo jedno pitanje ako nije frka. Kako ga je bolje držati-koristiti, u ležećem položaju ili uspravno?

    Pretpostavljam da to i nema neke veze i uticaja ali ipak da budem siguran.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    neke igre ne rade sa PSone kontrolerom ako je primarni. MGS 2/3 mi padaju na pamet prvo. manje ce prasine ulaziti u vertikalnom polozaju, i to je to. ako je laser dobar citace diskove jednako dobro i vertikalno i horizontalno. drzi ti njega horizontalno na nekoj polici, samo da nije blizu poda jer debeli PS2 ima ventilator koji horizontalno puse, pa ce uvlaciti svasta.
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    Ok hvala. Ma ne sikira me to za džojstik od PS One. Bitno mi je da imam jedan originalni i da je u dobrom stanju.

    Vidio sam da ima cooler jer sam ga otvorio i povadio sve dijelove (koji su se mogli odvojiti) zajedno sa tim cooler-om jer je u konzoli bilo kilogram prašine pa sam sve to fino očistio i laser obrisao sa alkoholom natopljenom čačkalicom za uši :D jer prije toga nije mogao baš sve DVD-ove čitati iz prve pa neke nikako. Nakon mog dubinskog čišćenja sada radi ko nov. Svaku igru učita iz prve bez ikakvih problema.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sad zvucis ko reklama za deterdzent. 8)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mah ja to rastavim sve jednom u dvije godine na najsitnije dijelove, potopim onu "gvozdjuriju" i plastiku u kadu i zalijem vodom i ocistim. elektroniku naravno finom cetkicom. evo bas sam to neki dan uradio i evo ga ko iz fabrike... :mrgreen:
    a ako nekad laser oslabi, imas azimut tockice i potenciometre s donje strane laserskog sklopa, pa se moze i to bez servisa rijesiti... :wink:
     
  8. TopniK

    TopniK Komšija

    Hvala na savjetima. Odoh sada igrati GOW (pošto prvi dio nisam prešao) a sutra ću malo GT4 a kada se iznerviram zbog kašnjenja od jedne stotinke isfurat ću se sa K1 2006. :D