Kupujem PS3 ili Xbox360..

Discussion in 'Igre i konzole' started by Lalovic_Stanimir, Sep 12, 2008.

  1. Volio bi i da prokomentarisete koja konzola je bolja onako nista sa aspekta procitao sam ovo ili ono .. nego ako moze iz licnog iskustva , znaci kvarovi, problemi, pozitivne stvari (ako ih ima) itd..

    HVALA!!
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    X360 je bolji zato jer mozes igrati fush igre na njemu
    PS3 je bolji jer se ne kvari poput X360.
    Ako imas dovoljno love, uzmi PS3 i kupuj originale.
    Ako ipak uzmes X360 - gledaj da ga uzmes negdje sa sto duzom garancijom.
     
  3. gilla

    gilla Aktivista

    ja imao obje pa evo da ti malo pomognem

    x360 uzmi sa dobrom garancijom mada ces tesko naci flesovanu sa njom,ja kolko sam je imao nekih 2,3 mjeseca,izigro sam se pofino ono nesto zanimljivih naslova,dobro je u jednu ruku jer imas jeftine igre ali gubis online,no ako ti je frka sa parama i nije ti do online,360 je dobar izbor

    najveca mana,buka jaro,jos sam ja dobio pprilicno tih u odnosu na druge,kod jarana i sl.a li opet ako i ventic se ne pali cesto i ne zuji onda je frka dvd drajv,kad on zavrti disk jednostavno ja nisam mogao igrati na miru,et,i naravno rrod,koji se opet xclampom moze rijesiti ako nije otisla maticna sto se i ne desaava cesto

    trenutno sam na ps3 i zadovoljan,imam nesto igri,uskoro novo kupujem i tako,imas onda online
    nemoj misliti da moras davati 150 za igru,narucuj na netu imas igri od 10-50 eura najvise
    uopceno besprijekorna konzola,vjeruj ne cujes je kad radi,niti da disk okrece
    kad je doneses kuci vidi se da ps vrijedi svakog dinara

    conclusion-ja bih da sam ti, uzeo ps3 :D ako opet nisi u stanju dati pare za oridji,uzmi 360 al vjeruj uzmi cod waw i pes09,fifu(lupam)posto imaju i single i mp dobar i dug,neces mjesecima pomisljat da nesto drugo kupujes bice ti dovoljno,oridji naravno
    a kasnije uvijek oridji mozes prodati tako da se vise nego isplati

    sretno
     
  4. wexoni

    wexoni Novi član

    xbox 360 :smt003
    Ja sam kao i ti bio skoro u toj dilemi i odlucio sam se za xbox. Jednostavno, ekonomija je preovladala. Nisam zazalio ni sekunde, a trenutno xbox bolje stoji s igrama. Medjutim, prilikom kupovine xboxa stvari nisu bas tako jednostavne, pa sam se morao podobro informisati o svemu. U svakom slucaju, ako odlucis da kupis xbox, kontaktiraj me pa cu ti rado pomoci i ukazati na sta sve trebas da obratis paznju i gdje da eventualno da kupis i onda nema zime. :smt002
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ne kupujes nuklearnu elektranu , odes gdje pogledas igre za obje konzole i vidis koje ti vise odgovaraju i to je to
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. Sad su mi malo misli usmjerene samo prema ps3, ali ima jedan mali problem taj ps3 ce ici na iznajmljivanje i svakako zelim da kupujem orginal igre kako bi pokazali da i ova nasa BIH zasluzuje postovanje od drugih i sigurnost izdavaca... pa dobro ko zna mozda se i pocnu otvarati exskluzivna mjesta za prodaju orginala kao virgin store ... e pa to povlaci nova radna mjesta itd.Zelim jos da pitam posto se mnogo ljudi na forumima zali na lasere od ps3 40gb pa da li je ko imao slicnih situacija ili da je upoznat sa problemom i zadnje pitanje kolika bi bila realna cijena za izdavanje ps3 na 12h i 24h i koje igre prvo da kupim.
    PS. Hvala