Kutak za cestitajuci trenutak/ispucavanje - cestitke

Discussion in 'Generalna diskusija' started by monK, Dec 24, 2005.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    hehehe jeste me nasli samo sam se zezo sta vam je :mrgreen:

    pozz
     
  2. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    a meni kazu da ja sebi trazim cure preko foruma :evil:
     
  3. monK

    monK Komšija

    sretna vam nova godina


    samo nemojte sada izgubiti kontrolu

    vidim da vas je sve nešto potreslo...još uvijek traje NG trip...
     
  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    nema treba ovo zakljucat ovo je otislo daleko :?
     
  5. monK

    monK Komšija

    ja, da sam moderator, tvoje bih postove izbrisao...

    trollaš previše, ne samo na ovom već i na drugim threadovima...
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Dobio je upozorenje, naredna mu je banana, pa nek se zajebaje i dalje.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ti ozbiljno nisi normalan :!:

    i to kad ovo malo pripadnica ljepše spola dođu ovdje da nauče neku novu oko hardvera, softvera, knjiga ili bilo čega drugoga dobiju ovakvu sexističku opasku uvijek nam budnog postala sa novim a istovremeno klasičnim setom sranja.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    pobrisao sam ja ostatke, stvarno bezveze.. samo da napomenem da je bilo jos par koji su mislili da ce tako prolazit pa su zavrsili vani...
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ma i ja sam bio u dilemi, ali sam ostavio da ljudi vide kako se postal provaljuje... stvarno komentar nije bio na mjestu.
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    sta nije bilo na mjestu?
    pa vidis neshvataju svi isto sale a to je vas problem ne moj vidiš meni nikada niko nije rekao da se salim previse ili da se salim na pogresan nacin,
    hem mozda se ja druzim sa ljudima koji mogu i hoce i podnose moje sale na nacin koji je takav kakav jeste a ja se necu mjenjati ma kakav ja vama bio ili vec jesam,
    elem htjedoh reci da sve sto kazem netreba da se uzima za ozbiljno,osim kada vi to izopacite i protumacite pogresno,
    ali opet kazem to je vas problem ne moj,
    sada da na tvu budu vijesti o titu vi to mozete protumaciti kao ponovno rođenje tita huhh koja glupost ali,
    samo govorim da je problem u vama a ne u meni , prije svega treba pocistiti ispred svoje avlije a onda gledati u tuđu.

    neka se sada cura,zena ,sta je vec javi pa neka kaze da li sam je uvrijedio??
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    da mi prostiš ima 10 godišnjaka sa boljim humorom.
     
  12. postal dude

    postal dude Aktivista

    hvala na iskrenosti,zaista velika hvala
     
  13. Esh

    Esh HWB

    covjek se upita da li postoji neko na forumu ko razumije tvoje shale... toliko smo tvojih neumjesnih postova pobrisali da je vec postalo dosadno to ciniti svaki dan... a za djevojku koja je bila, pa naravno da se nece javiti i komentarisati tvoje izjave... mozda to prolazi na ulici ili u kafani, ali ovdje nece, zao mi je. kako ces dalje, do tebe je, ali mislim da to sto radis je apsolutno nepotrebno...
     
  14. wacko

    wacko Aktivista

    Evo da cestita svim pripadnicima Islamske vjeroispovjesti Bajram
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Iskrene cestitke svim muslimanima za Bajramske praznike...

    mislim da bi sa bajramskim cestitkama trebalo zakljuciti ovaj topic :smt001 , jer se pomalo skrenulo sa teme, a i mislim da je vrijeme praznika za ovu godinu iza nas :smt002
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    također se pridružujem čestitkama... ima vremena za zaključavanje, prvo čestitanje :D
     
  17. postal dude

    postal dude Aktivista

    hvala,Bajram serif
     
  18. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    bajram serif i od mene


    pozz
     
  19. anonymous_girl

    anonymous_girl Novi član

    Evo i od mene naknadno svima koji slave sve najbolje povodom Bajrama i pravoslavnog Bozica..
     
  20. monK

    monK Komšija

    *godinu dana kasnije još uvijek klima glavom u techno ritmu*

    Pozdrav svima!