Kvalifikacije za SP 2014

Discussion in 'Generalna diskusija' started by selvin, Nov 16, 2011.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Mene je vise iznerviralo udaranje onog majmuna Spahica . Kak mrzim prljave jamerikance , a kad ih neko pipne ko daih je rafalom neko satro .
     
  2. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ima li kakav link snimka utakmice ili, ako nista, rezime neki?
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Mislio sam vise na skreceni snimak, ali hvala u svakom slucaju.
    Ima i ovdje.

    Sudeci na osnovu ovih klipova, u drugom poluvremenu su nas satrali - s ovakvom igrom, hladno mozemo ocekivati jednu veliku 0, eventualno bod, iz tri utakmice.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ljudi moji, sve je to uredu, igrali smo mi lijepo ali neki igraci nisu za prve postave. Volim Misketa punim srcem ali ne moze. Dzeko je totalno oslabio, govorim to vec neko vrijeme, i trebamo biti realni - nije se video.

    Komotno bi se Muslimovic mogao zovnuti i da Dzeko osjedi na klupi, 100% sam siguran da bi vise odradio na terenu, da bi vise trcao i vise se zalagao.

    Kao sto ColdFire rece, mi fakat podjemo pljuvati odmah ali evo ja konstatujem ovo vec duze vrijeme i vecina se mora sloziti sa cinjenicama (ne sopstvenim misljenjem).

    Ovo je bila Argentina - OK, gdje je bio protiv Slovacke, protiv Litvanije?

    Bilo kako bilo odigrali smo lijepo sinoc, da smo prvi poveli bila bi druga prica, ali ali...
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma brate nama je domet poneka kvalifakiacija na neki turnir . ne treba pretjerivati , nije ni Dzeko RVP . Koliko je igraca imalo 2-3 dobre sezone pa ode u zaborav .
    zamisli da nema ovih igraca sa strane pa da moraju igrati ovi nehljebari iz domace lige . Moja stara realnija od nekih ljudi sto prate fudbal , kad sam rekao rezultat aj kaze dobro su prosli :lol:
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma sta vam je ljudi, predobro smo igrali. Da ovako hocemo svaki put, ja bih bio zadovoljan.
    Nije da nismo imali sansi, da su nas satrali, pa ne bi im igrali pred golom onako. Neka ti. Bice bolje. Iz grupe odmah u prijateljsku sa Argentinom, i treba tako. Odmjeriti snagu. Messi je karina ba, nikad nista nije postigao u repki.

    Cinjenica, Dzeko i Begovic moraju mjenjati tim. Bez daljnjeg.
    Argentina ima 350.000 registrovanih profesionalnih futbalskih igraca. To je 10% stanovnistva BIH. Haj ti ba.
     
  8. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    [​IMG]

    HULK SMASH :D
     
  9. Ziks

    Ziks Aktivista

    Fkt je lik igracina :D Iznenadio me je jutros kako je dobro igrao :)
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    trolanje slikama dozvoljeno, ali komentar na sliku nije :D lol, svaka cast admini :)
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Aferim ljudino :smt023

    Samo malo-malo je Dzeko mogao bolje i obratno Hajrovic-Visca, a ne Hajrovic koji mijenja Misimovica.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Evo pogledah reprizu...

    Stvarno bi Dzeko mogao da trci malo vise.... :) Dosta vishe..

    Kad vidim kako prihvata lopte, reaguje, trci, vodi loptu...sporo, tromo..

    kako je to veceras ronaldo uradio..
    http://www.youtube.com/watch?v=ZFOfgdC4b9w
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Zeleni, gledas li nase? 2-1, Zlatko ih vratio u igru. Joj da hoce izbaciti cigose :)
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Steta, zivim 500m od Friends arene, cuo sam krik kad je pao ovaj slobodnjak. A zatvoren krov :)
    Ali onda cigo uleti 2 puta. JBG

    Nego sta je ovo francuska ukrajina, vodi francuska 3-0, ukrajinci crveni. LOL Platini.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kako igraju drugi ?

    Ja gledao Hrvatsku-super partija sa 10 igraca=idu na Svijetsko, cestitka.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ocekivano :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    island je ocajan, hrvati bi ono dobili i sa 8 igraca
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    A nama nesto govore za teren cccc :smt005

    Edit.zivio Papa-Platini :D...jeli bilo penala ? (mislim na FRA).