Kvalifikacije za SP 2014

Discussion in 'Generalna diskusija' started by selvin, Nov 16, 2011.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pogurat ce Platini svoje . Mislim da ce to biti cirkus utakmica .... penali crveni i tako to :)
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    odlcini, da su nama ovakvi od adidasa
     
  3. Pionir

    Pionir Overclocker

    Gdje je utakmica, ko prenosi ?
     
  4. techton

    techton Aktivista

    Na FaceTV
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odes na facetv.ba i oni na svom web sajtu imaju postavljen stream na usteam... super slika i ton.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da nisu zaspali ovi na fejsu?
     
  9. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hvala brate, pripremim sve na TV i eto sta se desi...
     
  11. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Za sada smo bolji mada smo mogli primit gol Begović nas spasio ali i mi smo mogli dva komada dat Argentincima.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ovaj gol je Dzeko kriv. Njegova "sebicnost i nepreglednost" nas je kostala gola, umjesto da pusti loptu kroz noge da ide dalje napad ona se od njega odbija kao od kladu kakvu...

    Na pocetku Ibisevic promasi odlicnu sansu, iza njega Dzeko jos jednu, dobra tekma za sada, lijepo igramo ali su njihove kontre prebrze za nasu odbranu.
     
  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Seo odlican na lijevoj strani!

    Vrsajevic tanak... Treba nam desni bek hitno!

    Misimovic i Medo su zajedno poprilicno beskorisni, pogotovu kad je protivnik brz...
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Mokri do koze, igra se zestoko, Dzeko izgubio brzu loptu, odbila se i Argentinci poveli napad za 1:0 (Aguero).

    Argentinci se super prate, ide lopta od igraca do igraca, bilo visoka ili niska, malo grijese, drze dugo loptu u odbrani, pa kad krene bas krene, sad tamo-sad ovamo.

    Dosta lopti van terena, par prekida, kornera, ali se igra fer...

    Visca sa desne strane 2x grijesi na centar sut.

    Dobro se drze nasi, provlacimo loptu preko Kolasinca, Pjanica i Misketa, a Vedo opasno gura napred i iritira odbranu Argentine.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Dobra je ova utakmica kao pouka, sad makar znamo gdje smo tanki ko lizalo. Dzeko vecinu drugog poluvremena seta po sredini terena ko' da je bolestan.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Legnem sinoc u 9 da ustanem na vrijeme i prespavam. Koji klinac sad da radim u 5 ujutro :lol:
     
  17. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Kolasinac nam je pravo dobro legao, uz Begovica, najbolji nas pojedinac!

    Valjda ce Pape naucit iz ovog da nam je sredina prespora, da nam treba barem jedan pravi def. vezni (Muhamed Besic :D )
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    isto i ovdje :lol:
    Dzeko jednostavno mora mjenjati tim , bilo bi bolje i za njega a i za nas . Makar na posudbu . Siguran sam da bi klubovima kao AV , Norwich ,itd igrao svaku tekmu .

    i koji smo mi sljam od naroda . prvo da nam je makar na SP , uspjemo , poraz u prijateljskoj i odma pljuvanje po igracima i selektoru po nekim jadnim tam portalima ccc Nekad me sramota gdje zivim
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ljudi se ponasaju kao da smo velesila, a po imenima prosjek teski. Najjace mi je kad kazu da neko ne bih trebao igrati za repku, kao da imamo nekog izbora :lol:
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Argentinci s 5 ljudi u odbrani, pa ni grcka ne igra tako.
    Sta hocete ba, super smo igrali, branili se napadom, da smo se i mi povukli, bilo bi 10-0. Begovic jest spajdermen, ali ne moze ni on sve.

    Ali sto jest jest, brzi ovi argentinci do bola jarane.