Kvalifikacije za SP 2014

Discussion in 'Generalna diskusija' started by selvin, Nov 16, 2011.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Opet naša euforija..dok nas ovi ne ubiju defanzivno i taktički..nadam se da griješim..
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Ajd ko da je smak svijeta ako izgubimo od Grka, veci je problem sto cemo klasicno ispustit bodove tamo lupam u Litvaniji, nerijeseno odigrati ili nesto slicno.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bod bi bio odlican protiv Grka.
    Ali kiks je neizbjezan u tim "malim" utakmicama kasnije.
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ja bi reprizu ovoga :

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    uh kako smo tada igrali, francuzi su se gubili, sreca pa nisu iskorostili neke prilike, steta sto je Mudjza izasao zbog povrede inace siguran sam da bi zabili jos koji gol
     
  6. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Uh jesmo vala protiv francuza igrali lavovski. U nekoliko trenutaka smo ih stjerali, utjerali im strah u kosti 8)

    Isto tako protiv turske ako se sjecate dok nas je ciro vodio. Turska povela 0:1 pa kad smo ih onda stisli, ni Brazil nam ravan nije bio :D i na kraju Salihovic majstorskim slobodnjakom izjednacio.

    Da nam je onu samouvjerenost i uigranost prvo mjesto ne bi smjelo faliti :smt003
     
  7. ibran

    ibran Aktivista

    Evo ja prognoziram da če naša repka biti prva u grupi.
    Imamo igraće i igru samo tako treba nastaviti napadački ne osvrčući se na gol ako ga primimo stil švapski do poslednjeg daha.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Taj gol euforiju osjecaj uh...pamtit cu citav zivot

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja onu utakmicu u belgiji nedavno necu nikad zaboraviti

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da pitam dok je ranije. Da li neko zna gdje bi mogao kupiti kvalitetan Face TV streaming ili neku drugu soluciju za ovaj kanal?
     
  11. ibran

    ibran Aktivista

    Ako si na ADSL-u od BHTelekoma imaš na web mojaTV portalu daju streming i u HDMI rezi.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Znam, problem je sto sam u dijaspori. Hvala ipak na savjetu.
     
  13. ibran

    ibran Aktivista

    Hajde bolan do tekme če se našto pronaći,ali evo ti jedan link koji možeš popratiti dali če na njemu biti tekma nas i grka ja mislim da hoće.
    http://www.frombar.tv/c-1.html
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pise na stranici da im je oficielan streaming na balkaniyum. Ev sad uzeo mjesec dana da probam, zato sto je dolar u kurcu ;) 60kr za mjesec nije nesto.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kakvo je to HDMI reza. Jel ima tu jos nekih opcija. Ja samo imam onaj player sto bude na stranici i mogu opaliti full screen al reza je tanka. 640/480 rekao bih od oka.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    A valjda hoce, volio bi da na TV puknem streaming bez reklama sa dobrim kvalitetom :D

    Hvala opet.

    Zeleni - super, znaci da to uzimam, gledao sam ga prosle sedmice ali nisam nasao tu info, citao sam i neke forume ali nista konkretno. Javi molim te kakav je kvalitet streama, to cu odmah u Ned. kad dodjem kuci uzeti :D
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma standard web stream, nije neka kvaliteta kad ga razvuces preko cijelog ekrana. Mozda je bolje kad gledas na tvu. Vazno je da ne zapinje. Sasvim solidno barem sada.
     
  18. ibran

    ibran Aktivista

    Ja se malo prešao neke od kanala daju u HD kvaliteti a ostale u visokoj kvaliteti oznakom HQ.
     
  19. oblacno

    oblacno Guest

    LIVE PRENOSI pod Sports.
    www.NetRaja.net ce prenositi kvalifikacione utakmice nogometnih reprezentacija za SP Brzil 2014. Pored reprezentacija s Balkana tu ce biti i ostale.
    Nogomet:Kvalifikacije za SP 2014 na www.NetRaja.net
    12.10.2012. Grčka – BiH
    16.10.2012. BiH – Litvanija
    12.10.2012. Makedonija - Hrvatska
    16.10.2012. Hrvatska - Wales
    12.10.2012 Srbija - Belgium
    16.10.2012 FYR Macedonia MKD - Srbija
    12.10.2012 Slovenija - Ciper
    16.10.2012 Albanija - Slovenija
    11.09.2012. San Marino - Crna Gora
    16.10.2012. Ukrajina - Crna Gora

    Ovo sam nasao pa reko da podjelim s vama.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bude i na Youtube stream utakmica. Ne svih, ali dobar broj :)