Laptop na selu

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by JasonH, Aug 18, 2008.

  1. JasonH

    JasonH Aktivista

    Naslov teme drama , ko da se gledam vec u roflmao
    Znaci ovako .
    Posto se nerazumijem u mreze i tako to htio bih da vas pitam , znaci planiram ici na neko selo sta ja znam gore to je blizu foce xD
    eh sad , imam struju za punjenje i sve to ali sto se tice interneta , kako sta ..
    Uzmite u "argumente" i to da BHtelecom gore ima signala , i to pun signala .. znaci kako mi je najbolje gore net srediti !?
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Sve mi se cini da si ogranicen na skupi GPRS.
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hm, Foče? RS? Nema tamo bhtelecoma.
    Izgleda da si osudjen igrati se solitairea i minesweepera.
    BTW, Foca nije "gore" nego je "dole".
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    vidi kakav je gprs kod mtela
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Raspitaj se ima li tu kakav wireless isp..
     
  6. JasonH

    JasonH Aktivista

    Neznam , tamo je RS , ali bh telecom ima signala , a ovo je "nasa" (federacijska) teritorija .. znaci nije to direktno "foča" nego gore uzbrdo malo :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Pa prema onom sto mtel objavljuje, tamo bi trebao biti i neki EDGE, a mislim da nude i neke pcmia kartice za spajanje pa provjeri tu ponudu.
    Sto se tice BHTelecoma, ako ima signal, onda ti je samo GPRS aktivan, no svakako obrati paznju na cijene i vrstu pretplate.
     
  8. JasonH

    JasonH Aktivista

    jah , vidio sam negdje u nekim novinima da ima mtel onaj net kao usb stick ali po njihovoj mrezi koju koristim na telefonu , je katastrofa ..
    jel ima ko mtel stick?
     
  9. GW

    GW Moderator

    Vidi ima li ZONA na toj lokaciji uslugu.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Napisao sam mu ja to par postova iznad...
     
  11. GW

    GW Moderator

    Ne vidih. Nemoj zamjeriti.
     
  12. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ma nebih ja to .. jer necu biti puno gore tj ici cu gore , pa cu se vracati vamo pa opet ici ali laptop trebam imati !!

    Jel neko zna koliko kostaju oni M:Telovi USB stickovi ?
     
  13. JasonH

    JasonH Aktivista

    Gdje se imaju kupiti M:Tel stickovi oni za internet , jel ljudovi i koliko su para?
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  15. freeman

    freeman Novi član

    kakvi su mtelovi usb modemi imal ko iskustva sa njima i koliko je cjena surfanja..limit i to..
     
  16. JasonH

    JasonH Aktivista

    modem i 111 mb je nesta preskupo , nikad fino da ufatim reklamu :S