LG GW620 - zvoni samo jednom i onda vibrira

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by chenga, Jan 22, 2011.

  1. chenga

    chenga Novi član

    Pozdrav,

    Prvo da se predstavim Nedim iz Sarajeva. Slucajno sam naletio na forum i super je !
    Drugo da se zahvalim useru Minx sto mi je pomogla oko instalacije Froyo 2.2 na ovaj mobitel.
    Mobitel je super radi super, ali nisam navikao jos na android.

    Problem je sljedeci kao u topicu mobitel zazvoni jednom i onda samo nastavi vibrirati, nigdje nisam mogao naci opciju tipa Ring once kao na "normalnim" mobitelima.

    Imam jos jedno malo pitanje.
    Kada je bio Android 1.5 (ili 1.6) nisam siguran koji dodje uz njega "fabricki" prilikom pisanja sms poruke putem touch screena imao sam normalnu numericku tastaturu (1,2,3,...) a sada imam qwerty i opet ni to nisam uspio da nadjem da promjenim... jer je ekran relativno los za pisanje sa malo debljim prstima na touch qwerty.

    Lijep pozdrav, nadam se da ce mi neko pomoci .
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Nemam taj telefon, no generalno problem vezan za zvono moze biti i do tog firmwarea.

    Sto se tice virtualne tastature, u polju gdje pises poruku, zadrzi prstom da ti se aktivira meni, izaberi input method pa vidi kakve tasture imas i izbor imas.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Imama isti ali na fabrickom 1.5 tako da ti to mislim nista ne znaci. Skini quicksetting aplikaciju iz koje, izmedju ostalog, mozes kontrolisati i zvono. Pokusaj preko nje postaviti jacinu i nacin zvona pa se mozda nesto i promjeni.

    Mozes je naci na marketu, free.
     
  4. Minx

    Minx Aktivista

    Do openetne je. Ja nemam taj problem, mozda zato sto su mi ringtonovi (obicno pjesme) dovoljno dugi.
    Probaj sa nekim duzim ili smiksaj nesto.
    Po ovome jos nema rijesenja:
    http://forum.openetna.com/index.php?top ... 413#msg413

    Za keyboard nemam pojma posto meni ovako bolje stima, a u postavkama nisam pronasla da se moze promijeniti.
    Sad sam malo googlala i mislim da Smart keyboard Pro ima tu opciju pa je probaj instalirati.
     
  5. Minx

    Minx Aktivista

  6. chenga

    chenga Novi član

    hvala puno :)

    takodjer @minx desi mi se da se nekada ugasi mobitel, ili da prikaze da je sim kartica "odspojena"
     
  7. chenga

    chenga Novi član

    Pitanje za vlasnike gw620

    gdje ima kupiti folije za ekran ? Pozdrav
     
  8. Minx

    Minx Aktivista

    Ebay.