LG L1718S

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by kristijan_kv, Mar 21, 2008.

  1. kristijan_kv

    kristijan_kv Novi član

    Sta mislite o ovom TFT monitoru?Da li je dobar i da li da ga menjam(koji)?
     
  2. GW

    GW Moderator

    Zavisi šta misliš raditi na računaru. Taj monitor konkretno je srednja žalost.
     
  3. kristijan_kv

    kristijan_kv Novi član

    Radim na Auto CAD-u i Solid Edge-u i naravno igrice.Kolika je cena kod vas ovog monitora,ja kad sam ga kupio platio sam ga 17500 din( otprilike 200-230 e).Sad kosta 60e manje.Koji su monitori dobri i kakvi su Acer monitori(kod nas su u ponudi u svakoj prodavnici)?Unapred hvala :D
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Da ti nije mali za CAD, Acer nije bas neka sreca radije gledaj neki Samsung i Philips ako mozes barem 22".
     
  5. kristijan_kv

    kristijan_kv Novi član

    Kad budem skupio pare.Razmisljao sam da uzmem isto LG samo do 19" koji je sad jeftiniji od 17".Hvala na savetu.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Pogledaj ima li igdje AOC preko 20" pošto radiš u CAD-u. Prilično su jeftini kod nas. Ne znam kakva je situacija tamo kod tebe. Ako su ti bitne boje razmisli i o kakvom CRT-u. I usput dodaj lokaciju da znamo gdje živiš.
     
  7. kristijan_kv

    kristijan_kv Novi član

    Zivim u Kraljevu.Ako niste sigurnni to vam je u Centralnoj Srbiji ispod Kragujevca.Pogledacu.Mogu jos nesto da pogledam ako vam je potrebno.Hvala na pomoci.
     
  8. GW

    GW Moderator

    Sada idi u user control panel i dodaj to.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Nemas od tog monitora nista.. jos nema dvi.. bolje uzmi polovan >19" ako nemas sad pare..
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    ne bih bas reko da je nepostojanje DVI preveliki minus, koplja su se lomila i jos se lome oko toga da je slika preko DVI 'kvalitetnija' nego preko DSUB 15. Iskreno probo sam sliku i na jednom i na drugom, sve mi isto, no mozda je do mojih ociju koje i nisu bas u najboljoj formi :cry:
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    upravo to..
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bez DVI-ja ako nista drugo onda nema image scalinga. A preko VGA izlaza se dobra slika moze dobit jedino ako se ima dobar kabal, uz pretpostavku da je A/D/A konverzija dobro odradjena, sto je rijedak slucaj.

    Zaobici VGA i ici iskljucivo na DVI, jednom sam probao spojit na VGA i nikad vise. Najveci je problem u ostrini slike, ili je bolje reci, u nedostatku iste. :D