LG L222WS Misljenja??

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Pezzaa, Oct 22, 2007.

  1. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    Eh ovako danas sam naletio na ovaj monitor od 22" koji kosta mizernih 500 km.... eh sad misljenja su podjeljena jer nema DVI izlaz.... da li ce se osjetiti prevelika razlika ako koristim VGI-DVI konverter u svakondevnom NORMALNOM koristelju racunara (net, poneki film i igre) i da li se isplati dati vishe para za manji Samsung 2032WB 20"??? ne treba mi profesionalni monitor nego nesto normalno i umjereno.... hvala na odgovorima... :D
     
  2. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ja sam uzeo jucer doticni samsung, i mogu reci da sam prezadovoljan i da mi za dugo nece bolje trebati, slika ko žilet. uzmi ga
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    druze ja perem LG 204WT na VGA i koliko sam uspio primjetiti i ne poropustam mnogo, usporedbi sa slikama kojem sam vidjo kod jarana koji na DVI spajaju, doduse ne ovaj monitor nego druge. Da ne bude zabune da LG204WT nema DVI, ima ga ali na mom monchi :) nece bas da radi :D a pravo mi mrsko natezati se po servisima ( citaj ma ko ce izdrzati bez monitora par dana :)
     
  4. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    ok idem ja ond na ovaj LG .... hvala