LG mobiteli u TZ

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ColdFire, Jun 24, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Poz svima
    moze li mi ko dati informaciju gdje u TZ ima dobar izbor LG mobitela . Treba mi neki fancy za sestru :lol:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Daj bolan LG? Cak i samsung bolje zvuci.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    lg iz shejt
     
  6. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    LG , i to fini izbor imas u LG Centru na sonom trgu odmah iza one tingi mingi kuce sa suvenirima iz who knows doba :) :mrgreen:
     
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hametova pijaca rulz. Tamo sve kupujem.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Jest LG generalno sminka ali LG KU990 Viewty je fantastican telefon. Ima 5mp kameru u punom smislu, pravi odlicne slike. Ima manuelni fokus, stabilizator slike, video klip ide cak do 120 slika po sekundi na 640x480 rez.

    Jako simpatican interfejs, a kazu da softwer u opste nije bagovit.

    Steta sto je dumb phone.

    Kontam da ga nekako zbavim pa da "nalipim" neku marku, ..gorenje, iskra, ..bilo sta samo da nije LG.. odmorio bi se pravo od svoje n80 i symbian "brzine"

    Inace ako se telefon uzima za zensko onda je u 99% slucajeva svejedno koja je marka i kakav je sw. Bitno je da je "njoj" jednostavan i fin na izgled.

    U ostalom, za zenske i postoji SAMSUNG, LG i slicne markice ali druga ej sad stvar sto to pedercine nosaju.. poput torbica, sminke itd-.
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    LG Prada ili Shine
    Ili Sony Ericsson W380/W880/W580 (od fensi smensija)
    Nokia - Neka iz Xpress Music serije tipa 5300 5310 ili 5700.
    Moja sestra ima Samsunga E250, imao ga je i jedan moj prijatelj, licno sam ga nosao 3-4 dana i njega mogu preporuciti jer je vrlo udoban za tipkanje, i elegantan, pogotovo u crnoj boji (P.S. Nisam gay, koristim Symbian :lol:). Ovi novi Samsunzi U serije su mi bljak, dosta mobitela iz E i D serije su dobro ispali, pa razmisli i o ovim ''crncugama''. To su npr. E900, D520, D800, D900 (onaj bez "i" u crnoj boji)
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    hvala svima
    @pezza pogledam tamo

    a ona dva su mi se vidjela samo radi izgleda , zensko ko zensko , znam da voli simple . a ne koristi neke sad mega ultra opcije , pozivi i sms to je to ... ali razgledam jos imam par dana roka :D