Ljeto - Roaming

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zdici, Jun 14, 2011.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    Od nasa 3 operatera BH Telecom, Eronet, m:tel (prepaid) koji od njih daje najeftinije pozive iz rominga..zanima me Hrvatska..
    kod BH Telecoma Ultra korisnici gledao sam nesto da je oko 1,50 KM ne znam jeli to sa PDVom po minuti ako je toliko onda je stvarno skupo jer mislio sam da je oko 0.40-0.50 feninga minut iz rominga.. nemogu da vjerujem da nas toliko opuljase..meni treba sto jeftinije to bolje :)
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Ljeto - Roming

    Mislim da ti je u Hrvatskoj za roaming najbolji VIP, ako si na bhtelecomu (a vidim da jesi).

    Negdje sam cak vidio listu mobilnih operatera vani koji su najpovoljniji za korisnike bhtelecoma, recimo u Austriji je A1.
     
  3. kAcA

    kAcA Aktivista

  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Ljeto - Roming

    Roaming bilo kakve vrste je pljacka,uzmi sebi neki pripaid broj u CRO i pricaj za lipe.
     
  5. zdici

    zdici Aktivista

    Re: Ljeto - Roming

    i ja kazem da je pljacka ipak je 1.50 KM po minuti previse..ocekivao sam da je roming jeftiniji 0.40-0.50 feninga po minuti max sa PDVom..iznenadio sam se danas kad sam vidio da je 1.50 KM/minut to je po meni pljacka..a covjeku mobitel uvijek na moru treba da se javis prijateljima i rodbini..tako da cu morat trazit alternativu.. :smt002 sto neko rece kupit dole broj mozda tomato ili nesto slicno..
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Ljeto - Roming

    Kupis tele2 broj i bon, mislim da je slanje poruka jako jeftino, ispod kune ili tako nesto, a mozes i preko GPRSa na bhmobile.ba i tako slati, izadje super. Na tvoj broj primas poruke, a sa tog saljes preko neta, ljepota :) Ja sam kupio bio taj bon neki, 50kuna mislim i bilo mi tokom citavog odmora, i ostalo mi nekih 20ak kuna :)
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Ljeto - Roming

    Mozes uzeti i one bonove za govornicu, kolko se sjecam OK su cijene bile.
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Roming je film
    A Roaming je čista pljačka.
    [​IMG]
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    Tomato pozivi prema BiH 1,50 Kn + uspostava poziva se naplacuje 0,25 Kn
    dok vidim Tele2 daje najpogodnije 0,07 Kn/min + naknada za uspostavu poziva je 0,29 Kn po pozivu to se odnosi prema svim fixnim telefonima u Svijetu. Ova tarifa je bas namijenjena nama strancima taman nam dosla :) raduje me ova vijest da je ovako jeftino..vise o tome ovdje http://www.tele2.hr/welcome_to_croatia.html

    Cijena paketa sa karticom je valda 50 Kn.. :)
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam sad u turskoj, koliko sam upratio turkcell je najpovoljniji sto se tice roaminga, 22 feninga je sms. Srecom ima wi-fi, symbian i skype :) sve dzaba :) usput, pozdrav iz Kemera :)
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ja sam s AT&T u SAD poslao poruku za BiH i odbilo mi je oko pola marke, isto koliko i u Hrvatskoj.
     
  12. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Ma roaming ti je inače pljačka, ali nema puno veze sa našim operaterima. Uvijek mi je roaming u njemačkoj npr jeftiniji nego u hrvatskoj, još uzmi u obzir da hr nije u Eu i da im je obračunska jedinica 1min, pa pričao ti i 1 sec, 1.5 KM ti skida

    Sent from my Desire HD using Tapatalk