LJUDI POMOC

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Medo, Oct 18, 2007.

  1. Medo

    Medo Guest

    Treba mi pomoc....iz Tuzle sam a trenutno sam u NJEMACKOJ ....ROdjak mi uzeo NEOTIONBOX 501....i na njemu su bili Instalirani odredjeni programi tipa premiera i to...uglavnom sve od premiere....medjutim slucajno hodajuci po meniju stisnuo je da se sve poderi po fabrickim configuracijama...tako da smo izgubili sve programe i nemamo pojma sta dalje jel se to moze napravit i kako....cuo sam da bi se mogao instalirati kao novi software i sve bi bilo ponovo OK :)POMOC LJUDI:)ako moze javite sto prije na [email protected] Unaprijed hvala:)!
     
  2. GV

    GV Komšija

    Pokušaj sa System restore, accessories-> system tools -> system restore -> vrati na neki datum prije zajeba
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hmm covjek govori o DVB-S receiveru... :roll:
     
  4. GV

    GV Komšija

    blam i stid :oops: dobrovoljno se povlačim na sedam dana i obećavam da ću ubuduće temeljitije pročitati post :smt010
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Koliko sam ja "upućen" ništa se tu nemože uarditi , jedino novi update da mu uradiš tj ako ti je tanjir na poziciji gdje se nalaze spomenuti kanali onda jednostavno update uradiš i pronaći će te kanale .
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Kod ostalih resivera to ide brzo i lako, skines listu s neta ubacis, ubacis odgovarajuci softver, kjuceve i to je to. Ne znam za Neotionbox, ali valjda je to sve u sustini isto. :?: