Logitech MK235 lag

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Soviet, May 3, 2018.

  1. Soviet

    Soviet Aktivista

    Zdravo
    Kupila sestra nedavno combo tastaturu i mis, skopcali na pc i lag tastature je neizdrzljiv a mis jos gori. Proguta nekoliko slova kada kuca. Prvo sam mislio da je do baterija posto su neke dosle u paketu, ko zna otkad stoje i zamjenim ih. Prebacim onaj usb resiver u usb 2.0 jer tako preporucuju, isti problem. Sve moguce logitech programe sam probao. Na mom kompu isti slucaj.
    Takodjer sam reinstall sistem ali nista.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Neka vrati gdje je kupila. Iinace je Logitech wireless periferija najbolja koju sam koristio. A uz uredjaje dolaze duracell baterije.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    ubaci u prednji USB port vidi hoce li lagati, meni MX Revolution tako nekad zalaga jer ima previse smetnji na 2,4GHz i onda mora biti relativno blizu receiver.
     
  4. Soviet

    Soviet Aktivista

    Kupila je u plus.ba ali nisu dosle duracell baterije i poznajuci nase radnje sigurno su oni uzeli. Ipak znaci da zamjeni, valjda ce imati istu jer stvarno dobro izgleda.
    Probali smo sve moguce usb portove...
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Na poslu mi mk345 set naravno duracell baterije dosle i od kraja marta prosle godine otkako sam dobio set nisam zamjenio baterije, laga ni sekunde, a tipkam non stop, tako da treba reklamirati.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk