Logitech MX1000 i još nešto :)

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by .Dzahdo., Oct 12, 2005.

  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Evo ljudi saće blagdani, saće mi rodjendan .. tako da ću imati para za kupovine :) slijedećih stvari:

    Cooler zalman 7700-alcu
    512 MB rama
    logitech mx1000

    trenutno mi je amd 64-bit 3000+ sa obicnim hladnjakom, imam 512 rama, i obicni opticki mis... da li mi se isplati uzeti ovo? graficka mi trenutno ne treba, jer ne igram igre bas... a za ovog mishonju vidio sam ga u jarana i malo sam ka okusao i svidio mi se ono pravo, nagodan za ruke, pa vas pitam oche li mi biti dobar jer se bavim komp. grafikom.... ako neko ima sa tim mishem iskustva, i usput nije mi bitno ono sto treba malo sacekati nakon sto se ne koristi, gledao sam ona dva videa sto se porede mx700 i mx1000 ja mislim...
    ram mi treba to cu uzeti.. i jos ovaj kuler neznam treba li mi ali sa ovim obicnim hladnjakom ide mi max. do 2.4 ghz, ne znam dokle ide sa ovim (amd socket 754, oche li mi se ukolopiti taj kuler).

    eto toliko, hvala unaprijed :wink:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    samo cu odgovoriti u vei misha da sacekas da se i kod nas pojave novi misevi iz logitech g serije...
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    kod nas u linksu mx500 za 170kn do isteka zaliha... makar ga uvozio iz hr se isplati :wink:
     
  4. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    A kakve su prednosti logitech g serije?
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    g kao guzonja... ma sve je to više-manje isto, rađe curu izvedite na večeru :wink:
     
  6. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    :D hehe jako mi 15-a u novembru.. :) ts ts ts, al mogo bi :mrgreen:
     
  7. Guest

    Guest Guest

    saces i koupis ovaj neki LASERSKI PRECIZNI mis i netreba ti nista bolje 8) (sto se tice misa)
     
  8. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    ma 100% cu uzet mx1000 , pravo mi se svidio mishonja, nalijeze mi u ruci ba :) zato bi ga uzeo... i sto je bezican of kors.. imo sam bezicnog od geniusa... al beezze mis skroz... :) ako ima bas neki nagodniji od ovog i bolji i precizniji recite mi da ne proletim... al ne mogu cekat... mogu cekat samo 1 mjesec! na ovom sadasnjem nema one 'grube' povrsine na misu tako da mi se ruke znoje na njemu a zglobovi zabole za 5 min :p
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    AJ kupi mi jedan pa ti dam pare i uzmem mish na INFO-u :lol:

    Zezam se...neki dam sam u Ve-Mila uzeo Logitech S96. Mish je jedno ... ma ne mogu opisat koliko je bolji i precizniji od prijasnjeg, MS 600 :evil: . Za 70kn odlican mish 8)
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    G- serija je najnovija i ono naj naj...
    Povecali su DPI sa 800 (mislim) na 2000 dpi-a u g-seriji.
    Nisam siguran za ovo gore znam da 2000 imaju svi u G-seriji.
    Ako vec gledas za grafiku ali i za igre uzmi MX1000 ili
    sacekaj G5 (sa zicom) jer je G7 bezicni skup pravo pa se ne isplati.
    Bezicni izbor imas MX1000 a sa zicom G5 :D
     
  11. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Vjerovatno MX1000, a sta rekoste, kolko mogu clockat navedeni amd 64 3000+ athlon sa zalmanom 7700alcu?
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Koja jezgra koji socket?
     
  13. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    AMD 64bit Athlon 3000+ Socket 754 :smt002
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    2200-2400mhz bez problema.
     
  15. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Sa Zalmanom na 2400 mhz, ja sa obicnim hladjnakom toliko... Ako nisi pročitao pitam kolko ide sa Zalman 7700alcu coolerom?
    :mrgreen: :mrgreen:
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    tesko da ces prec 2.5ghz...mozda 2.6...al nemoj ocekivat puno.
     
  17. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Šteta, onda ga neću kupiti, jer sa ovim običnim hladjenjem idem do 2,4 GHz...
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    lol :lol: ... svasta.... koliko bi ti? :roll:
     
  19. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    sto sam uzimo ovaj 64 3000+ :((( mogo sam vise postic sa amd 2500+ mobile.. :D al eto onda imam viska 80 KM mozda da mi stari doda i uzmem gforce 6600GT, otprilike nek doda 350 KM :p
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    loooooooooool... nije sve u Mhz!!!

    Ako tako gledas...kupi celera (onaj na preskot jezgri) ocaj ga na preko 3,5 Ghz i uzivaj :p