logitech z323,vase misljenje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by BodySnatcher, Jun 1, 2011.

  1. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    pozdrav.
    trebao bih vase misljenje o logitech z323.
    kupujem nove zvucnike,koje bih spojio na integrisanu
    zvucnu karticu na biostar a880g+ mb.
    koristio bi ih uglavnom za slusanje mp3 kolekcije 128-320 kbps
    i poneki flac,kao i orginalnih cd.
    ne trebaju mi zvucnici koji ce se cuti do neba,ipak sam ciko u
    godinama,interesuje me koliko-toliko kvalitetan zvuk za 100-tinjak km.
    preceslj'o sam net iscitavajuci recenzije,pa ako moze i vase misljenje.
    naravno bitno mi je i da "legnu" uz crni monitor.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Uzimajuci u obzir sve sto si napisao, spomenuti zvucnici djeluju kao "ok" izbor.
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Solidni zvucnici za taj novac, i ja razmisljam o istim.
     
  4. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    pozdrav,ponovo!

    nakon testiranja logitech x230 kod mog dobrog druga,ciji zvuk mi se nije dopao,
    odlucio sam popraviti svoj hi-fi iz prepotopskog doba...koji je nazalost opet
    potonuo.planirao sam dati oko 100 km za audio,ciljao na z323,ali posto ljubim dobar zvuk,
    odlucio sam letvicu podici malo vise...sad jedno pitanje za forumase iz SA.
    da li ste negdje u seheru vidjeli neki kvalitetan micro hi-fi sistem,nesto kao ovo:
    http://www.sony.ba/product/hfs-cd-music ... /cmt-g1bip
    svoj uzi zavicaj /TK/ sam obisao i u dostupnim shopovima nisam nasao nista
    sto bi me zainteresovalo.

    hvala!
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pogledaj na piku,ima dobrih i kvalitetnih stvari,novih i polovnih,za amatere i audiofile,doduse za 100 KM malo je teze naci sta kvalitetno ali pogledaj
    http://pik.ba/muzicke-linije-hi-fi/14/229

    ja sam recimo naletio na LG kucno kino sa zvucnicima 180 W rms-a za 40 KM,kada se malo ustima zvuk preko playera ili posebnih drivera,vrhunski ,i to na piku,covjek mi i dostavio i sve
    jest rijetkost ali se naleti :)
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  7. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    hvala na linkovima.
    mene interesuje micro hi-fi sistem,ne bih kupovao polovno.
    a kao sto rekoh...dodao bih nekih 500-600 km.

    pozdrav!
     
  8. neko

    neko Aktivista

    ja uzeo z323, prosle godine i veoma zadovoljan. meni su taman. pozdrav! :)
     
  9. nVidia

    nVidia Aktivista

    Imam SONY MHC-EC68USB i logitech X220. Kod logitecha je dosta mekši bass, dublji. Kod sonya je zvuk desetka, nema onog finog i dubokog bassa na minimumu i na srenjoj jačini kao kod logitecha. Na sredini mi bass djeluje kao kod onih trosistemaca u autima dok na max jačini ne možeš sjediti u sobi.
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam sebi kuci uzeo Sony STRDB2000S pojacalo QS Serija, Tannoy Mercury F1 zvucinici povezani na pojacalo bakrenim kablovima sa pozlacenim konektorima. Slusao sam na desetine racunarskih zvucinika u kombinacijama sa svakakvim Pro zvucnim karticama ali sa ovim se nista ne moze porediti. Ova cistoca zvuka je nevjerovatna. Meni to "lupanje" basa ne igra nikakvu ulogu, tako da sam trazio nesto sa kristalno cistim zvukom. Ja sam ovaj sistem slucajno kupio jer se komsija iz zgrade selio u drugu drzavu tako da je sve zivo iz kuce covjek rasprodao :) Za 500 KM mozes uzet jako dobar sistem, samo se malo strpi, zarovi i pricekaj da nesto fino izleti.