1. postal dude

    postal dude Aktivista

    logosoft je odlucio da poveca limite kablu i bipu.sa postojeceg na 7 gb ukupno.limit rasporeduje luser.posebna akcija stupa na snagu .1.6. I bice besplatan prikljucak i prva rata za kabal. Bipu je samo povecan limit.cjene iste za sve
     
  2. BoLa

    BoLa Aktivista

    7gb = 3,5 up i isto toliko downloada.

    to je jedino negativno... ostalo je cool
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da je 5GB:2GB to bi vec bilo bolje, ali i ovako nije nimalo lose.
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    To je na onim starim paketima(na novim je 7gb pa kako rasporedish kao i kod epn-a).Mene samo nervira sto je akcija tek 1.06. sto je nezgodno(kraj mog obracunskog perioda je 30.05.).....umjesto da kazu da je za postojece korisnike prelazak na pocetku iduceg obracunskog perioda oni se izgubili!
     
  5. vnm_

    vnm_ Komšija

    iskreno...ponuda za kablovsku je super, ali su bip-ere okinuli podobro...a i sto sleeper kaze mogli su vala i to sredit da pocinje prije 01.06.

    bas me zanima kako ce bihnet odgovoriti...odoh se brzo prijavit dok je ona akcija prikljucenje za 1KM, imam osjecaj da ce se nesto opasno desit' :)
     
  6. sffovac

    sffovac Novi član

    pa zar se jos nisi prijavio vnm_, pa pricas to od 1.maj , e ja bi do sad ispuco limit, da sam na tvom mjestu, a ti sve... ma danas cu... ma sutra cu...

    a ako vec nisu mogli povecat limit na bipu mogli su barem cijene spustiit
     
  7. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Novim korisnicima na lol-u ce prvi mjesec biti dzaba a epn lokalne game servere nece racunati u promet(bar tako kazu).
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    to sto ti nemas nikakvih obaveza (sem strebanja naravno) ne znaci da i ja samo cekam kad cu zalutat u postu :)
    a ovo drugo pametno zboris sta jest, jest...

    samo novim korisnicima _kablovskog_ pristupa...opet ako si na kakvom brdu i hoces bip okinu te :)
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    srecom nisam :wink: a da su zakinuli bipovce jesu ali kip ponuda im je dobra(za sve koji potrose manje od gb mjesecno na igre).