Marvel Heroes

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Apr 15, 2013.

  1. Esh

    Esh HWB

    Najavljeni datum izlaska: 4. juni 2013.
    Link: https://marvelheroes.com/





    Dakle, radi se o klasičnom akcijskom RPG-u smještenom u Marvel svijetu, što znači da cilja prije svega na ljubitelje stripova. Iza igre stoji čovjek koji je radio na prva dva Diablo naslova, tako da se može i tu pronaći dosta (dobrih) sličnosti, dok je igra zamišljena na F2P principu. Kroz plaćanje se mogu dobiti dodatni likovi (heroji), kostimi te različiti in-game dodaci. Grafika realno nije čemu, ali je sama igra poprilično zabavna. Odigrao sam par sati tokom beta vikenda jučer i čini se da je ovo nešto što bi se neobavezno moglo igrati. Je li još neko probao, kakvi su dojmovi?
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Interesantna igra, svakako vrijedi probati.

    EDIT: Naletio sam na neki Beta ključ koji se može više puta iskoristiti:

    IGN2-TGAX-OU6B-SNBT
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Beta je sada otvorena za sve, testiranje vikendom, treba se registrirati i preuzeti klijent sa: https://marvelheroes.com/.
     
  4. vutra

    vutra Komšija

  5. Esh

    Esh HWB

    Ovo je bio zadnji open beta weekend, igra ide 'live' 4. juna, vjerovatno uz standardne probleme vezane za servere :)
     
  6. vutra

    vutra Komšija

    Igrao sam prethodni beta vikend (došao do lvl ~20, Thor).
    Iskreno, nisam previše oduševljen. Ne znam da li šta planiraju kasnije, ali trenutna verzija je čini mi se samo kostur igre.
    Sterilno okruženje, nedovoljno razvijen crafting sistem, random muzika koja, imo, ne odgovara situacijama, 354123 istih likova na mapi (doduše ovo je "feature")...

    Što se mene tiče, dati pare za ovo je bacanje para ukoliko ostane ovako kako jeste.
     
  7. rama

    rama Aktivista

    Odakle ti Thor? :D
    Bacanje para je zapravo i najveći feature ove igre. Ja se taman ponadao malo igrati sa Iron manom ili Deadpoolom. Ali ne.
    Od 26 heroja na početku se mogu izabrati jedan od njih 5. Igranje sa ostalih 25 (nakon izabranog jednog) se plaća. Iron man 20$, Deadpool 20$. O kostimima da i ne govorim...
    Pa za 20$ možeš uzet 3 igre i da ti oči ispadnu igrajući.
     
  8. vutra

    vutra Komšija

    Thor je bio "navlakuša" tokom beta vikenda, tako da si ga mogao u startu izabrati.
     
  9. vutra

    vutra Komšija

    Freshly made :smt002
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. rama

    rama Aktivista

    Pa u suštini je svima ista priča, a tiče se novca i plaćanja. Jednostavno je više bezobrazno koliko traže novac, a koliko malo nude za isti.
    200$ za sve heroje koje ne možeš probati prije toga. Ne znam ko mi je gori, oni što su pomislili na takvo što ili oni koji su poletili dati toliki novac.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovakvih free to try igara je more.