Max Payne 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Mar 23, 2009.

  1. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Koji procesor?? Kod mene je katastrofa na dx10, jesi probo devetku?
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam probao na samo 2 jezgre i ide ok na nekih 50 fpsa, doduše na 3,6Gz.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim da je amd 770 2.8 ghz. Trebalo bi sa 4870 ib4gb rama na 1680x1050 sa svime off i normal low postavke da ife barem 30fps. Ovako je bas ne igrivo l, pa kontam da je problem nesto drugo, mozda moj sistem star 3god.


    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  4. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    I kod mene je prosječno 50-ak fpsova. Vjerovatno bi ti sjeo fresh install, nema druge, skini najzadnje drivere za SVE! :D De mi reci Hakeru jesi li im'o artefakte u obliku "tačkastih malih oblačića"? Znam glup opis ali tako je kod mene izgledalo u meniju na dx10.1, kad max cigaru puši.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam, u tom meniju jedino izgleda kako treba:d

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kod mene na Athlon 2 X4 3.0 GHz, 4GB DDR3, 4850 1GB - postavke DX 10.1, sve na max, uz FSAA i MSAA off i AF 4X - ide iznenadjujuce glatko, bar 30 FPS-a.
    A inace, igra mi je legla, a nisam ljubitelj pucacina i nisam igrao prva dva dijela. Vjerovatno su tome doprinijeli Maxovi komentari i razmisljanja uz odlicnu filmsku atmosferu.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Obrisat cu fino drivere od grafike pa ih ponovo instalirat. Instaliram svaki mjesec nove kad sedmica ponudi preko starih, vjerovatno to nije ok.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  8. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Odlična igra :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne može, 8fps ide
     
  10. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    De ti vidi koliki su klokovi/load grafe dok je pokrenuta igra, sa gpu-z or smth. Blind shot, ali ja nemam bolju ideju (stručnjak haha :D).
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja mislim sta hacker cijelo vrijeme trabunja kako su konzole zakon i kako ti treba nasin pc da igras danasnje igre :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Stavi sve na low i na najmanju rez.. ako ima 640x480, stavi tu. Ako bas podjednako stopa kao i na medium 1680x1050 itd ..onda nesto nije u redu. Moze da je procesor tanak ali ne toliko. Covjek sa gorom kartom i nesto jacim procesorom igra na max. Nidje veze.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa normalno, trebam sad reinstalirat sistem koji radi na svemu ostalom da igram igru.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa igre su osnova :)
     
  15. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa razumljivo s obzirom na probleme sa nisanjenjem na gamepadu, a znamo da su konzolasi oni koji nabijaju ove cifre :D
     
  17. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Sad bi bio fol da izdaju neki "tastatura + miš" bundle za konzole, ono Max Payne series™ :mrgreen:, samo WSAD pad sa par tipki i vamo napucan miš hahah. Sjećam se da su bili tastatura i miš za PS2, ako se ne varam.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas vec taster & mish i za PS3
     
  19. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Što onda igraju sa gamepadom igre poput MP-a?? Skupo garant?

    Npr kako je tebi igrati pucačine sa gamepadom?
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa imas blagi auto-aim na svakoj igri i to je najmanji problem. Problem je brzo se okrenuti na stranu. S obzirom kolko su FPS-ovi popularni na konzolama, ocito vecini nije problem :)