Max Payne 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Mar 23, 2009.

  1. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    hehe LIKE :D

    Ma ako bude "optimizovana" kao LA Noire, to je već problem. Fakat ni ja ne kontam ove zahtjeve, možda će biti mnogo parametara koji će se moć' štimati in-game...
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    I meni je logicno ovo sto vedo rece. Ako je dat raspon od do onda nije preporucena konfa ova najjaca vec je dat raspon pa ko voli sa najdetaljima i super rezama (3 monitora) onda neka ganja najjacu.
     
  3. extibo

    extibo Komšija

  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kad malo bolje razmislim i sjetim se koliko teselacija zahtijeva gpu snage moguce da bude potrebana 680ka za 60 fpsa :D A nista ko nema naj grafu ostaje mu da igra u dx9 :D

     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ako cemo se po tess ravnat onda ce Tahiti da bude brzi, jer Kepler bas ne barata dobro sa tess, sem ako Nvidia opet "ne pogura" sa kojim milionom, pa da mi Radeon useri "placemo".
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    ili ako ubace jos physx :D
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    E, onda smo najebali. xDDD
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa cuj krajnje je vrijeme da se pocne malo agresivnije sa forsiranjem igara koje zahtijevaju high end cpu/gpu rjesenja, valja i to prodavat.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Naravno, inace nemaju smisla sve ove silne nove grafe i quad, hexa i octa procesori i itd.
    Bas smo neki dan diskutovali o tome na OCN forumu, raja koja je kupila HD 7900/GTX 680, a igra na FHD rezi, nema smisla da upgrade na sljedecu generaciju, sve su igre "porazene", jos malo Metro 2033, ali i to se nekim OC-om sredi.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    [​IMG]

    :lol: :lol: :lol:
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve mi smrdi da ce igra biti teski fail.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Na osnovu cega?
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    mozda hardverskih zahtjeva :D Meni se cini da ce bit odlicna.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vala nikakvog razloga nema da ima velike zahtjeve, nista posebno sto se grafike tice, cak i slaba. Sam gameplay mi se cini dosadan, monoton. Imam osjecaj da cu citavu igru provesti u "letu". Skoci, uspori vrijeme, pobij sve i tako u krug. I to ono skocis, ako ne pobijes sve, opet skocis :lol: Ko skakavac. Napucavanje mi izgleda losije nego u GTA4, nekako zastarjelo.
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Izgleda gadno.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa jesi li ti igrao ijedan od prva dva dijela? Napucavanje je isto i u trici, po ovom videu što je Vedo postavio, dobija se utisak baš kao da je kec ili dvica, sa drugom lokacijom. Ostaje da se vidi priča, atmosfera u igri, soundtrack i tehnički kako će biti odrađeno. Trebala bi biti makar solidna igra :)
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne kontam cemu pljuvanje. Ljudi napravise GTA (Game of the year award), (savrseni!) RDR - takodjer Game of the year award, Max Payne kec i dvica su bili game of the year. Ne znam na osnovu cega pljuvanje?!
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Rockstar nije radio na 1. dijelu (dev je Remedy Entertainment), vec na 2. koji je IMHO losiji.