Mechwarrior

Discussion in 'Igre i konzole' started by Talnay, Jul 13, 2009.

  1. Talnay

    Talnay Aktivista

    Vidim da se ne prica o ovoj igri, trebalo bi da ima svoj topic ovdje. :)
    Najavili su je i potvrdili, Microsoft je ugasio FASA studios koji su imali prava na MW, ali je Smith&Tinker otkupio sva prava i bice napravljen od strane Piranha Games.

    Trenutno nema nekih informacija, samo su izbacili trailer:

    http://www.gametrailers.com/game/mechwarrior/11693

    Sad ostaje pitanje kako ce Piranha Games ovo napravit. Original je napravio Dynamix a izdao Activision, 2 dio je pravio i izdao Activision, 3 dio Zipper I./Microprose, 4 dio FASA S./Microsoft. Kroz razlicite timove i developere je prosao ovaj serijal, svaki je manje vise uspjesno napravio igru, meni su sve odlicne bile, nadam se da nece fulat ovaj put.

    Zadnji je izasao 2000.godine, a ovaj ce valjda izaci 2010, nisu najavili tacan datum, al pretpostavljam, znaci 10 godina od zadnjeg nastavka.
     
  2. Loki

    Loki Komšija

    Mnogo dobro, ja još igram četvorku. :D
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Igrao sam sva 4 naslova. Uvijek su me odusevljavali veliki roboti (anime manijak) i igra koja je odradjena u tom folu je uvijek imala ogroman plus kod mene. Ne znam koliko je vas igralo Earthsiege?
     
  4. Talnay

    Talnay Aktivista

    Ja sam igro Earthsiege, isto prejaka igra uz MW, a i isto tako i Heavy gear ;)
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Hevy Gear joj to budi sječanja a i MW bilo je i vrjeme da se pojavi nastavak MW-a istinska gotiva igranja
     
  6. Esh

    Esh HWB