Medal Of Honor : Airborne

Discussion in 'Igre i konzole' started by Goranstein, Aug 24, 2007.

  1. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Huh, sta reci o demou, ima simpaticnih efekata koji doprinose atmosferi, zvuk odlican, ali gameplay je ostao maltene isti, nista novo nisu ubacili da bi se pomerili od proverenog recepta koji danas, mora se reci, nije vise onako zanimljiv kao ranije. Ne kazem da je demo los, nije los, ali nije ni nista posebno, neka sredina, igrace se, pogotovo sto zivimo na Balkanu, gde je WW2 tema uvek prolazila dobro (svi smo mi Valter :) ).

    Screenshots :

    http://www.pcigre.com/component/option, ... emId=30827

    Demo :

    http://computergames.ro/ro/downloads/vi ... -demo.html
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    ma joj da ti pravo kazem i nije mi se bas previshe ovaj demo svidio,nekako mi to sve zvuci suvishe arkadno, ne znam mozda sam previshe zagrizo u call of duty serijal ali ovdje mi nesto fakat fali. Fali dusa igri jednostavno. pozitivna cinjenica da se lijepo vrti na 8800 GTS na 1680x1050 na high detaljima :) :smt006 .
    No svakako cekamo full da odigramo ono cisto radi drugih.... :mrgreen: .Eh da bice ovo vruce doba do nove godine, izlazi zaista par ocekivanih naslova :)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Je, previse je arkadno. Fino ide i kod mene, 1440x900 i High, ali ne tako glatko kao Bioshock.
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    ma ja dobijam 70+ fps ali postoji tzv mouse lag :cry: , nikako mi nije jasno... zbog cega se to pojavljuje...., je li moguce da mish se ne slaze najbolje sa pojedinim igrama... pa da pravi mouse lag.... Naime vecina ostalih igara radi ko doxa bez neugodonosti poput mouse laga, dok recimo Farcry cak i na 100fps ima mouse lag,....., pa evo sada i moha, mislim da i stara moha ima mouse lag.

    P.S. Ev skidam taj demo bioshocka pa da vidim sta to raja toliko fali na sva vrata :)
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, i to. Prvo sto mi je preosjetljiv mis, cak i kad slider stavim na minimum, opet ima lag i preosjetljivo je. Gust mi je napravit HS, ali ovako je fakat nemoguce. Valja mi probat sa starim optickim Logitech 400dpi misem.
     
  6. Ice32

    Ice32 Novi član

    Koja je potrebna konfiguracija?
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    EDIT: probao sam ovaj demo sa starim optickim misem. Nema lag-a. Sad mi je stari u PS2 a noviji u USB-u. :mrgreen: samo se presaltam :D Interesantno je da je ovo jedna od rijetkih igara u kojima sam imao lag.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    USB misonje su bitches :D
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma radio je dosad i ovaj USB mis preko adaptera na PS2. Svejedno isto.
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    znaci idemo na PS2... :), taman sam pomislio da je vrijeme da ovaj Mx518 bacam u Miljacku i da idemo po G5 peticu :) :smt006
    1. Ono sto ne mogu da perzalim nikako je to da kada zumiramo, nisanimo sa musicom, moramo da drzimo tipku, umjesto da je samo pritisnemo i da ostaje zumirano.... :) polomih prste sve silne kombinacije.
    2. Kada se zumira, musica ciljanje, onda tipke za lijevo - desno se prebacuju u tipke koje kontrolisu lean opcije....., tako da ispadne da u zimiranom modu nema hodanja.... :smt006
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sto ga slagase, meni odlicno radi na Visti 64bit :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    evo sta mi zapade za oko.inace MOHAA je bila najbolja,po meni najbolje odradjen D Day u nekoj od igara :smt006
     
  13. Moncho

    Moncho Komšija

    kaj sam skonto, mosue lag se pojavljuje samo u WS rezdma dok u standradnim 4:3 rezama laga nema...

    Inace pun je forum od EA sto se tice ovog mouse laga....., zaista lame od njih ovo sa WS rezama :)
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    probao, nije do WS rezolucije. barem kod mene. nego naprotiv, cini mi se da je jos gore.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam uspio instalirat demo. Komp mi se resetovao, jel još ko imao sličnih problema??
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    Kod mene je uplalio tako da ne znam.

    Inace bas me interesovalo da je se mouse lag pojavljuje zbog malog broja fps ova. I tako sam u cod2 ogranicio fps na 40 i uredno sam igrao bez truncice mouse laga tako da ne znam u cemu je freaking problem ko ovih igara..... Uredno dobijem 70+ fps na MOHA ali tu je to famozno kasnjenje misha :)
    Stivi si probo MOHA u na Visti, mogao bi se zakleti da ljepse izgleda na Visti, je li ovo DX10 naslova ili krizanac ili pak samo DX9.... :)
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Stevie i Vista? Mora da se salis? :D Kategoricki to odbijam instalirat. :mrgreen: Mozda za jedno dvije godine, tko zna :mrgreen: A to da ljepce izgleda na Visti ne dolazi u obzir. ;)
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Igrao ja na Visti, desavalo se da mi 3 sec ide u +40 fpsa a onda stane/isto kao da hard swappa/ i sve tako, evo instalirao XP i igra letiii na 1280x1024 sve na max. Bioshock takoder mi bolje ide na XP /nisam primjetio razliku kada ukljucim Dx10 detailed surfaces/ :roll:
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa naravno da nisi. To je bijedna/mizerna opcija, za koju mozda cak i ne treba DX10, nego ajmo nesto ubacit da igra bude DX10 :lol: Vrlo moguce da je to u sustini neka DX9 opcija koja se moze upalit samo ako imas Vistu i DX10 grafu ;)

    To se zove mazanje ociju :lol:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma