memori kartice za K750

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NAILS, Jan 21, 2007.

  1. Sale

    Sale Aktivista

    ovaj... planiram prvenstveno radi muzike... sto mislim da nebi trebalo biti problema da svira muziku sa nje...(kartice)... valjda.. sta vi mislite :wink: :?:
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Sa reprodukcijom muzike neces imati problema, meni samo trza kad snimam video klipove i to je to, i sporije prebacuje pjesme, ali ih zato imam da ne mogu preslusati, a ti ako uzmes 2 gige...uhh :wink:
     
  3. d0ga

    d0ga Aktivista

    ja sam prije 15 tak dana 512 karticu platio 62 km ..
    sonyeva original, garancija ovako onako...
    ta od 2gb ce ti se isplatiti sigurno, samo kvaliteta kakva je, ne znam :]

    sretno sa kupovinom.
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma meni radi bez problema, ali gore sam vec rekao da ne mogu snimat klipove kako treba...ali hajde, to i nije toliko bitno dok imam svu svoju muziku na telefonu :mrgreen:
     
  5. Sale

    Sale Aktivista

    eh super... znaci dok malo oparim pada kartica.. razmisljam mozda i 2 gb a dovoljan mi je i 1gb ali o tome po tom :mrgreen:
     
  6. Sale

    Sale Aktivista

    DA vidite smijeha kad sam otisao u Genelec po tu karticu

    mislio sam da je taka ms kako pise i na net-u a ono se radi o SanDisk karticama
    super me je obradovalo.... tako da svi koje hoce dobru karticu za male pare pravac Tuzla :mrgreen:
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    I kako radi ?, ja kada sam kupovao u januaru su mi dali Take MS.... :mrgreen:
     
  8. Sale

    Sale Aktivista

    ma radi odlicno, nema "stekanja" ni kod muzike niti kod videa.

    prelistanje foldera velikog sadrzaja super brzo ide sto me iznenadilo :mrgreen:
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Eh onda si imao srece...kod mene je ovaj Take MS spor skroz...