Messenger za mobitel???

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by John Doe, Oct 31, 2008.

  1. John Doe

    John Doe Novi član

    Gdje mogu skinuti navedeni program i da radi? Unaprijed hvala. :wink:
     
  2. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ukucas na mobitelu http://m.morange.com skines, registrujes se i logiras na msn. Ja ga koristim i prezadovoljan sam.
     
  3. pac

    pac Komšija

    A koji je mobitel u pitanju?
     
  4. frischling

    frischling Novi član

    mozes i na wap.mig33.com
     
  5. Sema

    Sema Novi član

    Mig33 je pravo dobar messenger, dosta raje u BiH ga koristi za chat, možeš se preko njega konektovati i na MSN, Yahoo, GTalk, AIM.
     
  6. John Doe

    John Doe Novi član

    N95
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    agile messenger nije los.
     
  8. pac

    pac Komšija

    Posto je symbian moj apreporuka je Turbo messenger. Ako ti treba link javi se na PM.
     
  9. Talnay

    Talnay Aktivista

    Isto je predobar ebuddy, meni bolji od mig33, a ima jos dosta programa za symbian... IM+, fring, agile...
    samo napomena za ebuddy, bolja je starija verzija, kazu da ova nova dosta potrosi, ja nisam probao, koristim stariju i prezadovoljan sam
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    Od spomenutih meni najmanje trosi Morange, no takodjer postoji vise "preradjenih" verzija mig-a. Nasao sam slucajno neki multi mig, koji sam koristio na Nokiji 5200, i dosta manje potrosi nego "klasicni" mig33. Ebuddy se pokazao kao veci potrosac kredita, no lijepo izgleda, i ima daleko vise opcija nego mig33 i morange, od kojih su promjena nicka i personal message-a.
     
  11. Talnay

    Talnay Aktivista

    Pre neki dan sam opet mjerio potrosnju navedenih programa, fring najmanje trosi samo je nekako prenatrpan, onda windows live messenger, sasvim standardan messenger, pa ebuddy, a IM+ najvise trosi. Inace koristim N73
    Morange nisam probao...
     
  12. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Moj glas za Fring
    Podrska za msn, skype, icq, google talk, twitter, yahoo, aim.
    Ono zbog cega ga najvise koristim je SIP i skype out call. Sat vremena razgovora sa Njemackom npr - 2KM, preko telecoma 60 KM cca.
    Zaista malo trosi, po cijeli dan upaljen, naravno za razgovore ipak mu treba malo bolja konekcija preko WiFi.