Microsoft Visual C++ runtime library error

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by D3n1s, Aug 28, 2009.

  1. D3n1s

    D3n1s Novi član

    E ovako prijatelj me zamolio da postavim pitanje jer nije znao kako da se izrazi :roll: pa evo znaci kada pokrene neke igre npr. Call of Duty 1 ili Medal of Honor Allied Assault izbaci mu ovaj error

    Microsoft Visual C++ runtime library
    runtime error!
    program: Program Files\Call of Duty\codsp.exe
    abnormal program termination

    rekao sam mu da ponovo instalira windows i skine sve nove drajvere, novi DirectX i vcredist 2005 probao je i 2008 problem isti, i evo konfiguracije ako se dobro sjećam pa ako neko zna kako ovo riješiti, njega živcira problem a mene ON :mrgreen: pa eto, save me :)

    CPU: AMD Athlon 800 MHz
    GPU: NVidia GeForce mislim da je 5200 sa 128 Mb
    RAM: 512 Mb
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Pa je li "prijatelj" uradio ista od toga sto si mu preporucio? Nadam se da ne koristi akrobacije tipa XP Black Edition, Gamer Edition, Borg Edition, Vista Super Slim, Pure Gamer ili sta vec.
     
  3. D3n1s

    D3n1s Novi član

    ma daj Enise ba pa gdje će to na ovaj digitron :lol: ma jok čista instalacija Windows XP SP1 pa kasnije SP2 kopirao sam mu neke onako dodatne programe da me ne zove stalno i napravio mu kao upute kako šta, tako da ne mora stalno skidat neke ne provjerene programe, većinu što imam ja od programa ima i on jedino eto taj drajver od grafičke je malo stariji ForceWare 45. nešto nisam siguran, jer kad skine zadnji drajver za tu GeForce 5200 kaže da mu izbacuje nešto OpenGL jest da sam mu ja preko telefona objasnio kako šta instalirat, jer sam ja u Tuzli a on u Bihaću pa muka mi više tri puta je formatirao i opet isto, pa evo i ja pregledam na Google ima li kakvo riješenje pa ako nađem javim.
     
  4. D3n1s

    D3n1s Novi član

    samo da javim da je riješio problem, skidao je jedan po jedan drajver (ne pitajte koliko MB :lol:) i svaki mu je izbacivao isto i na nekoj ForceWare 81.nešto verziji više mu ne izbacuje ovaj error.