mis ACME (govno) PRO MA02

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Piroman, Mar 20, 2010.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Evo, posto je tema o njemu vec zakljucana, samo da javim (upozorim) da se moj primjerak gore navedenog misa (kupljen u augustu prosle godine) pokvario. Naime, ona "pertla" od kabla pocela zezati, tj. gubi "kontakt"! Vracam govno u pon. da divim koliko su ozbiljni u vezi obecane godine garancije, javim iskustva!
    PS. Trenutno koristim ovaj stari GIGANT od misa (microsoft) star vise od 3 god., i to bez problema!
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    A i ja se nalozio da ga uzmem u ponedjeljak, ipak znaci protegnut se jos malo i uzet Razer Salmosu koji je 10 km skuplji sto i nije puno. Samo sto mi se ovaj ACME svidio jer je izgledom isti G5 ali o tom potom. Hvala na otvorenoj temi. ;)
     
  3. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ja ga imam, platio 30 KM , i radi bezprijekorno, fino lezi u ruci, nije skup i lijepo izgleda. Kabal se skoro i ne pomjera pa ne znam kako bi mogao izgubiti kontakt, da ga nisi pricepio cime? :D
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    A gdje se ovo ima kupiti? Ima li u Tuzli gdje?
     
  5. senad_986

    senad_986 Komšija

    Potpis, samo sto sam ja platio 39 KM.
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    Supermarktet Mercator glavni i odgovorni za Acme opremu u Tuzli imaju kompletnu distribuciju, cim udjes ljecvo kod onih kablova i CD/DVD medija. Ali zar ti nije bolje kupiti ovako nesto http://www.materiel.net/ctl/Souris/4906 ... _M500.html za 50-tak KM na ovaj fazon miseva. Cini mi se da ih imas u mobilmediji, a i mi ocekujemo miseve iz ove neke klase do max 60KM. Acme koliko god oko primamljiv jos uvijek nije nista bolji od Geniusa ili Trusta, mada ce sada i njih netko poceti hvaliti i raci kak ih ima vec godinama i rade bez problema :)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Thx na infu, pogledat cu i ovaj logitech. A kada vec dajem 50KM je li mi bolje ici na ovaj Logitech MX518 za 70KM? :D
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    To ili Razer Salmosa koja je oko 50km nova ali sigurno i losija od mx-a.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Do nedavno je momak ovdje na forumu prodavao Razer Deathadder miseve za 55KM, pa probaj potraziti. Ja sam uzeo jedan i jako sam zadovoljan.