mobitel sa naj kamerom

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Vedo, Aug 17, 2010.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Kolegi za posao treba mobitel sa najboljom mogucom kamerom, budzet i ostali ficersi nisu bitni. Nemojte predlagati "nek kupi digitalca", mora biti mobitel.

    thx
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Mislim da je trenutni vrhunac ponude 8MP te da generalno Sony Ericsson i Samsung modeli imaju neku prednost u kvaliteti same slike.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima i neki sony eric sa 12mp a sad koliko je kvalitet to treba vidjeti po testovima.
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    neka sačeka N8 ;)
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    treba mi konkretno model, da se moze otici kupiti sutra/prekosutra. Googlam al ne mogu da nadjem top listu kamera..
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sony Ericsson C905a ili SE Vivaz
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Pikseli žive veze nemaju sa kvalitetom slike.

    Fino pogledas review detaljno pojedinih modela i neka on odabere sta mu odgovara. Svi imaju prednosti i mane. Neki se modeli bolje ponasaju u mraku, neki imaju ostrije slike, neki imaju odlicno izrazene boje (kao gw620) itd itd.

    Znam da trazis da ti se preporuci i da si htio sam detaljisati, ne bi nas pitao ali nije bas jednostavno izvuci "najbolji" model.

    Pogledaj ovo:

    Sony Ericsson C905 • Samsung i8510 INNOV8 • Samsung M8800 Pixon • LG KC910 Renoir
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    ok, thx raja
     
  9. pac

    pac Komšija

    I sta ti je kolega uzeo? Jeli zadovoljan?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    nisam se cuo sa njim vise, u frci je valjda. Javim kad saznam, moje je bilo da mu javim koji su najbolji a njegovo je ostalo :)
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    da javim, uzeo je N97 mini, zasto - ne znam :)
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    u svakom slučaju, neće požaliti.
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Vidim da je vec kasno posto je kolega uzeo, ali model Samsung W880 AMOLED je ubjedljivo po recenzijama bio ispred ostalih par mjeseci unazad (posebno zbog optickog zoom-a). Ne znam u posljednje vrijeme, nisam pratio.