modding kućišta

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Trozic, Jan 2, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Steta sto nije sire.. makar pola metra.

    Trozic - ..fino fino.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Pravis kuciste zvano "usisivac"? :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Terba mi i kao presvlaka i da na odredjenim mjestima "propusta zrak/svjetlo". Mozda polsuzi ako bude dobro poklapanje sa dva dijela.
     
  4. pac

    pac Komšija


    Da ti nebi bilo bolje neki nosa/konstrukciju napraviti da ti drzi vent, nego ovako sto ti se vide sarafi.
     
  5. Trozic

    Trozic Novi član

    To je zasad tako mislio sam malo uvući vent unutra da ne bude uz mrežu pa vidjeću kako bi to mogao uraditi .
     
  6. kAcA

    kAcA Aktivista

    Dobro izgleda a i veoma funkcionalno sa ovim potenciometrima. Samo naprijed :D
     
  7. Trozic

    Trozic Novi član

    Hvala,danas sam imao posla pa nisam radio na kućištu ništa,
    ostale su mi tipke da završim i postavim vent na kućište da ne bude uz mrežu da se ne vide šerafi .
     
  8. Trozic

    Trozic Novi član

    Evo drugovi kućište sam završio,imam ispraviti neke stvari al to ću kasnije,

    Tipke start,restart (malo mi se oštetila boja na njima moram popraviti) i 3 potenciometra,
    [​IMG]

    4x usb,audio ulaz izlaz i u sredini potenciometar za Zalmana
    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    Bočna stranica nije orginalna ali sam je uspio postaviti kasnije planiram napraviti novu,pošto sam dosta stvari dobio besplatno i improvizirao projekt
    me ukupno koštao 10km :D
     
  9. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    MOCNO! xD
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Fino.. .
     
  11. Trozic

    Trozic Novi član

  12. GW

    GW Moderator

    Dobar posao. :d
     
  13. pac

    pac Komšija

    Najbolje je sto nisi fuserio.
     
  14. Trozic

    Trozic Novi član

    Hvala,trudio sam se da sve što radim bude što kvalitetnije odrađeno i da sve prerade budu od koristi .
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jedino sto malo kvari sliku je ovaj cooler od procesora na grafickoj :)
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Plaho! Sljedeći neka bude crno-crveno :smt023
     
  17. Trozic

    Trozic Novi član

    Tnx,najbitnije da dobro hladi grafičku bolje radi od kad sam ga stavio :)
    uskoro bi trebao raditi još jedno kućište i baš bi trebalo da bude crno-crveno .
     
  18. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Bas je fensi kuler. :D
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    Odlicno odradjeno dobra kombinacija boja, samo ploca ova kriza pravo dva utora za ram, sta si ovo prikacio AMD soket A kuler na grafu dobar fol da se spusti temperatura ali kvari izgled kucista
     
  20. Trozic

    Trozic Novi član

    Tnx,drago mi je da vam se sviđa,
    komp mi služi za internet i nekad nešto uradim u Photoshopu zasad je dovoljno 2gb DDR2 rama mogu staviti kasnije još jednu takvu pločicu
    od 2gb i imao bi 4gb ali i ovo mi je dosta za moje potrebe,kuler od grafe možda nekad promjenim zasad je ovako,
    cpu je Dual Core AMD x2 4000+ povećao sam mu napon i fsb sad radi na 2627Mhz a Zalman je za Pentium procesore ali sam ga
    uspio staviti na svoj AMD,dobio sam ga besplatno nov je pa je vrijedilo pokušati .