1. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Pozz ev danas sam kupio novi LCD monitor od samsunga 19 incha kupio u IT , i instaliro sam sve fino moglo samo ima jedan problem
    sa lijeve strane monitora mi ostaje neiskorišteno 1 cm ekrana cijela traka i sada ne da samo smeta nego mi odreze citav dio slike sa ekrana , pokusao sam ono meni pa da horizontalu lijevo desno ali mice ono sliku ali ona traka od 1cm ekrana neradi i odsjeca onaj dio slike sto je tamo , a kada odradim PRINT SCREEN cijela slika je tu mislim ono u painu kada paste i onaj odrezani dio ali vamo neradi
    [​IMG]
     
  2. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Pa imas na na monitoru tipku automatic, probaj tako ak' ne moze zovi it i je*bi im materr :mrgreen: :mrgreen:
     
  3. burner

    burner Aktivista

    Pa jadan nebio... :D

    Btw, citirao sam gdje ti je "kvar".
     
  4. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    ma mani to samo kako da ovo odradim i probo sam automatic retolucije frekfencije i sva ostala cuda ali nista :) :(
     
  5. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    zovi it i je*i im mater, tesko da ces garanciju izganjati kod njih, reci ce da si ti nesto za*ebao... sretno ti :mrgreen: :mrgreen:
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    probaj sa driverima i za grafičku i za monitor
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    ma defektus monitorus sigurno ;), ganjaj ih i spominji im bliznju rodbinu ;)
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    zlatno pravilo kod kupovine monitora pogotovo lcd... isprobati na licu mjesta! ne daji pare dok ga ne upali pred tobom da vidis sliku jel sve ok ima li kakvih krepanih pixela i slicno...

    drugo pravilo.. mozda glavno... ne kupuj u it-u... trebao si pogledati u ntchs ili plus oni sad imaju povoljne monitore pravo...
     
  9. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    ma dobro to a izganja cu ja garanciju to nebrinem hehe niss odo im spominjati bliznu rodbinu
     
  10. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ako imas garanciju i ako si uzeo u Sa nece biti problem, ako treba ja cu ti nesto probat izganjati. U najgorem slucaju poslat ce ti monitor u Gracanicu pa ces cekati neko vrijeme...

    Cuj oni ce nekom nesto *ebat i spominjati. Ostavite taj primitivizam za doma. Posalji mi detalje na PM pa cu vidjeti sta mogu uraditi, Pozz