mozel' pomoc oko odabira!

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by daco87, Aug 14, 2007.

  1. daco87

    daco87 Aktivista

    ovako, htio bih da uzmem nekakav mob pa sam zelio neki savijet od vas!
    evo mojih prijedloga (naravno nov mob.)
    :arrow: se k550i ili se k610i ili samsung e900!
    :roll:
    pa mozel pomoc u odabiru jednog od ovih ili neki savijet vas, tel do 350KM! (nov!)
    thx
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Imas likova koje prodaju nove telefone u kutiji samo bez garancije. Ja sam zeni kupio NOKIA 6300 za 370KM i prezadovoljan sam, telefon je fakat nov.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    6300 ili 6233.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    imam ja K510 i tipke su emo i lose , vidio si i sam kako su tanke ostalo sve sto mozes ocekivati od SE , solidna kamerica 2 MP (ne ocekuj ludilo ) oko 75 MB free prostora ( zavisi od shita koji doce na njemu ) mada sam ja dobio karticu od 1gb , opcija solidno nista strasno sta te zanima pitaj
    dobio sma jos cd sa softwerom i usb kablom...znaci samo tipke nerviraju pri kucanju sms ili poziva , desava se da pritisces tipku a ona zaglavi na jednom slovu ili broju ...
    pitaj slobodno
     
  5. daco87

    daco87 Aktivista

    oh hvala ljudi!
    odlucio sam se za se w810i!
    pa mozetel mi nesto reci o njemu! vidio sam specifikacije na gsmarena.com!
    negdje sam procitao da je isti kao k750 samo sto je dodan walkman!
    pa ako neko ima ovaj da mi kaze kako ga sluzi i tako to!

    pozz
    :lol:
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    pretpostavljam da je to k610... :D jer moj k510 nema slota za memorisjku karticu :D
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    w810 je nesto tanji od k750 jer nema onaj mehanizam za pokrivanje sociva a i nema osjetljivi joystick koji je najveca mana k750/w800. e sad jel to vrijedi 100KM razlike u cijeni...

    u svakom slucaju bolji izbor od emo samsunga :mrgreen:
     
  8. daco87

    daco87 Aktivista

    imao sam k750 i izgubio ga prije nekoliko dana!
    i stvarno mi je dobro sluzio!
    vidim preporucuju mi nokie, al ne volim ih nikako! znam da je nokia mozda najbolja marka al ne mogu ih!

    a to sto w810 nema poklopca na kameri jel neka mana?
    mislim mozel se kamera izgrebat ili zaprljat...
    thx :wink:
     
  9. Sale

    Sale Aktivista

    Ma izgrebat se ne moze bas tako lahko, jer je vidio si sigurno i sam, veoma udubljena tako da se jedino moze zaprljati al se to lahko obrise i ajmo dalje :mrgreen:

    isto kao u k700i (imao sam pa znam kako je bilo dobro, samo ponekad obrises onim stapicima za uho kameru i to je sve ) :mrgreen:
     
  10. daco87

    daco87 Aktivista

    ok thx salih
    :wink:
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Na tvom mjestu ja bih uzeo k550i koji je cybershot, noviji od w810i i kasnije ga mozes pretvoriti u w610i (promijeniti mu software), a u neku ruku bar meni ljepse izgleda od w810i.
     
  12. daco87

    daco87 Aktivista

    a one tipke na k550 izgledaju cudno!
    male!
    jel problem na njemu brzo pisati!
    koliko kostaju micro m2 kartice?
    :)
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    K 550i moja greska , izvinjavam se :)
    dobar je i taj w 810 samo gledaj da dobijes orginalne w slusalice a ne ono standardno smece
     
  14. daco87

    daco87 Aktivista


    ma uzet cu ga u imamex-u za koji dan! a na oglasima im pise full pakovanja svih mob!
    btw thx :D