Mozilla FireFox 1.0PR

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by d0ga, Sep 24, 2004.

  1. d0ga

    d0ga Aktivista

  2. syss

    syss Veteran foruma

    to je taq uvijek, na kraju će ie bit najsigurniji :D
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Hehe. Ma nema nista sigurno. Sigurno je onoliko koliko ga ti sam napravis sigurnim. Skinut cu danas pa isprobati. Sad koristim Mozilla i super mi je.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    ja koristim mozillu vech nekih 3mj i nikad vishe IE
     
  5. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Ja koristim Operu i dobro mi se ponasa puno bolje IE i puno je brza od njega a Mozillu nisam jos probao a idem sad da je skinem pa da vidim kako ce da sljaka
     
  6. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Evo isprobao sam i Mozillu i uporedio je sa Operom i ipak mi je Opera brza od Mozille i jos uvijek ostajem na Operi koja mi je nekako malo zanimljivija od Mozille i IE jer ima neki sitnica poput brzine ucitavanja stranica velicine stranice i jos neki stvari koje ja nisam nasao u Mozilli i IE.
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Firefox je brzi od opere. Daleko brzi. Koristim firefox od verzije 0.6, dok sam operu koristio oko 2 godine. Ne znam kakva je sada, u prosloj verziji mi je otisla na zivce sa svim cpu i memory leaks.
     
  8. Sleeper

    Sleeper Komšija

    zivio IE!....al ne na mom kompu 8) :p :lol:
     
  9. abasi

    abasi Aktivista

    Operu koristim .. a IE samo kada otvaram gmail.google.com

    Opera je v 7,5
     
  10. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    za sad IE i uvjek IE je i bio, jedino davno neki avans(tako nekako) jer mi je IE pravio problem na jednoj kineskoj stranici, inace IE mi je dovoljan.

    a da svaki do tih ima isti broj korisnika ko IE ,tek bi se onda znalo koliko u stvarnosi imaju rupa
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam isto na ie koji dolazi sa xp pro sp1.
     
  12. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Ma neznam meni je Opera bolja i brza barem ono sto sam ja testirao i svaku stranicu mi je puno brze otvorila od Mozille i kako koristim operu nemam barem problema sa Spyware-ima i slicnim napastima dok sam sa IE Imam opasnih problema sa tim napastima i prema tome ostajem na Operi dok ne izade nesto bolje
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Evo skinuo i instalirao ovaj Firefox. Nakon 2 dana koristenja mogu rec samo da je vise nego odlican i nemrdam se sa njega.
    Koristio sam IE, Operu, Mozilla i Mozilla FireFox - al ovaj zadnji je najbrzi i najbolji.
    Iako ni Opera nije daleko. :)
     
  14. markonirs

    markonirs Novi član

    Glas za Firefox, koristim ga već 4 meseca i smatram da mnogo bolje radi od IE. Operu sam probao na kratko, okruženje je super ali mi djeluje tromije od Firefox-a.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    pa sta je ovo ljudi, niko nikad nije koristio netscape? 8)
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    eh jednom davno kad sam imao 16-bitni winsock i neku prastaru tehnologiju za spajanje na carnet, tad je netscape bio jedina opcija... ni ne sjećam se više kak je to išlo, al znam da se dalo "skidat" ljude s irc-a samo tako... čudo jedno :)

    jel ću ja stvarno morat probat taj firefox? kak stoji sa pop-up blockerom?
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    Koji Pop-upovi? Ja nisam niti jednog primjetio vec mjesecima ( a idem na svakakve stranice)! :D.
    Probaj firefox nemozes pogrijesiti.
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja prelazim na Firefox tek kad izadje jos nekoliko desetaka novih verzija. Za sad mi je IE super. Ionako imam 1mbit vezu sa netom tako da nekoliko milisekundi ne igra ulogu. :shock:
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    i meni se čini da bi trebalo malo pričekat, mislim kod mene je isto adsl pa nemam sad baš potrebu za nekim prebrzim browserom, a ie koristim od uvijek.